Verslo plėtra ir finansavimas – kviečiame į praktinę konferenciją

2015-09-10

Lietuvos rizikos ir privataus kapitalo asociacija kartu su Šiaulių banku ir kitais partneriais organizuoja praktinę konferenciją „Verslo plėtros forumas 2015“. Šis renginys ypač pravartus plėtrą planuojančioms įmonėms ir verslo atstovams, kurie domisi įvairiais verslo finansavimo šaltiniais.

Norintieji plėsti verslą, sužinoti apie išorinio finansavimo priemones ir augančio verslo perspektyvas maloniai kviečiami apsilankyti šioje konferencijoje š. m. spalio 6 d. (9.00–16.00 val.). Renginys vyks viešbutyje „Europa Royale“, Miško g. 11, Kaune.

„Rizikos kapitalo investicijos ir bankinis finansavimas vis labiau artėja vienas prie kito – atsiranda naujų finansinių instrumentų. Be bankinio kapitalo įmonėms dažnai sunku plėstis – šis procesas neretai  paspartėja, kai prisijungia rizikos kapitalas“, - sako Šiaulių banko Kauno regiono ir filialo vadovas Mindaugas Plečkaitis, kuris konferencijoje su kitais dalyviais diskutuos ir pasakos apie tai, kaip smulkiajam ir vidutiniam verslui pasirinkti tinkamiausią finansavimą.

Diskusijoje „Galimybių daug. Kaip pasirinkti tinkamiausią finansavimo priemonę?“ taip pat bus kalbama apie esminius skirtumus tarp banko paskolos ir rizikos kapitalo investicijų, aptariama, kokia finansavimo forma geriausia jaunam verslui, kada ir kur (Lietuvoje ar užsienyje) verta ieškoti rizikos kapitalo investuotojų ir pan.

Investicijų pritraukimo patirtimi dalysis ir kiti konferencijos pranešėjai. Jie paprastai kalbės apie realių įmonių patirtį pritraukiant plėtros kapitalą ir auginant verslo vertę, patars, kaip pasirengti investuotojo atėjimui, papasakos apie įmonėms keliamus kriterijus, kad jos galėtų pretenduoti į finansavimą rizikos kapitalu ir t. t.

Daugiau informacijos rasite www.pletrosforumas.lt.

Kviečiame registruotis ir pasiklausyti naudingų pranešimų.