Verslo plano turnyre - susitikimas su Švedijos verslininkais

2006-06-02

Į Verslo plano turnyro organizuotą verslo klubą Vilniuje pasidalinti savo patirtimi su Lietuvos pradedančiais verslininkais birželio 1 d. atvyko Švedijos organizacijos “Foretagarna Skaraborg” atstovai. Jie pristatė organizacijos indėlį į smulkiojo ir vidutinio verslo skatinimą Švedijoje, o su jais atvykę verslininkai - savo įmones ir jų įkūrimo istorijas.

Verslo plano turnyro generaliniu rėmėju ir šio susitikimo iniciatoriumi bei organizatoriumi yra Šiaulių bankas. Susitikimo tikslas - supažindinti turnyro dalyvius su smulkiojo ir vidutinio verslo sąlygomis Švedijoje, galimybėmis plėsti verslą į kitas Europos Sąjungos šalis, pasidalinti turima patirtimi.

“Foretagarna Skaraborg” organizacija vienija daugiau nei 55 tūkst. individualių įmonių, 21 pramonės ir amatų rūmus bei verslo asociacijas ir siekia kurti geriausias sąlygas Švedijos verslo įmonėms steigtis, valdyti, plėstis, ginti savo teises, užmegzti verslo kontaktus Švedijoje ir užsienio šalyse.

“Sutarėme, kad “Foretagarna Skaraborg” pakvies turnyro nugalėtojus bei keletą neseniai pradėjusių verslą Lietuvos verslo darbdavių konfederacijai priklausančių įmonių atsakomojo vizito į Švediją - betarpiškai susipažinti su verslo sąlygomis šioje šalyje, užmegzti naudingų verslo kontaktų“, - teigia vienas organizatorių Šiaulių banko regiono vadovas Viktoras Budraitis.