VDU studentas apdovanotas vardine Šiaulių banko stipendija

2014-06-25

Joninių išvakarėse Šiaulių bankas jau ketvirtą kartą įteikė vardinę banko stipendiją Vytauto Didžiojo universiteto (VDU) studentui. Šįkart ja apdovanotas gerai besimokantis VDU ekonomikos ir vadybos magistrantas Martynas Kazlauskas.

Stipendiją įteikęs pirmos laidos VDU absolventas Mindaugas Plečkaitis, Šiaulių banko Kauno regiono vadovas, Kauno filialo direktorius sakė: „Šiemet Vytauto Didžiojo universitetas švenčia universiteto atkūrimo 25-metį, bet jo istorijos pradžia gerokai solidesnė, siekianti daugiau kaip 90 metų. Per universiteto veiklos istoriją į gyvenimą išėjo daugybė jaunų žmonių. Dar daug jų išeis. Noriu palinkėti, kad tokių stropių ir atkaklių studentų kaip Martynas būtų kuo daugiau. Šiandien šis studentas – puikus visiems pavyzdys, skatinantis ir kitus bendramokslius dar labiau domėtis savo studijomis, gilinti žinias, susidoroti su gyvenimo iššūkiais ir drąsiai siekti savo tikslų įgyvendinimo“.

Martynas Kazlauskas – kaunietis, mokosi VDU ekonomikos ir vadybos fakultete ir yra Firmų organizavimo ir vadybos studijų programos pirmojo kurso magistrantūros studentas. Judėjimo negalią turintis vaikinas į savo mokslus žiūri atsakingai ir ambicingai siekia akademinių aukštumų.

Šiaulių bankas su VDU bendradarbiauja nuo 2013 m. kovo mėn. ir savo partnerystę orientuoja į verslo įgūdžių bei mokslo žinių kooperaciją. Ši iniciatyva bus tęsiama ir toliau.