Vartojimo kreditai geresnėmis sąlygomis

2007-05-31

Nuo birželio mėn. Šiaulių bankas gerina vartojimo kreditų suteikimo sąlygas - didina kredito sumą ir daugiau kaip du kartus pailgina jos grąžinimo terminą.

Atsižvelgdamas į augančius klientų poreikius, nuo vasaros pradžios bankas maksimalią vartojimo kredito sumą didina iki 50 tūkst. litų. Klientų patogumui ilginamas ir vartojimo kredito maksimalus grąžinimo terminas - nuo iki šiol buvusių 3 metų (36 mėn.) iki 7-erių metų (84 mėn.).Vartojimo kredito palūkanos Šiaulių banke svyruoja nuo 6,9 iki 9,9 proc.

Pasak Šiaulių banko Verslo ir mažmeninės bankininkystės tarnybos vadovės Daivos Kiburienės, kreditavimo rinka plečiasi, todėl bankas siekia sudaryti kuo palankesnes skolinimosi sąlygas. „Pinigų gali prireikti ir prekėms įsigyti, ir už mokslą, gydymą ar namų remontą sumokėti. Jų reikia ir poilsiui - juolab, kad prasideda vasara, atostogos... Suteikdamas didesnius ir ilgesnio termino vartojimo kreditus, Šiaulių bankas padeda klientui realizuoti savo poreikius - vieni pasirenka galimybę pamatyti svajonių šalį, kiti gi stengiasi susikurti komfortabilią namų buitį,“- sako D. Kiburienė.

Per praėjusius metus Šiaulių banko paskolų portfelis išaugo daugiau kaip trečdaliu - maždaug 77 proc. jo teko banko prioritetinei sričiai - smulkiajam ir vidutiniam verslui. Pasibaigus pirmajam šių metų ketvirčiui, paskolų banke buvo išduota už 992 mln. litų.