Vardinė Šiaulių banko stipendija įteikta VDU studentei iš Šiaulių

2013-06-21

Š. m. birželio 19 d. Vytauto Didžiojo universiteto (VDU) Socialinių mokslų fakulteto bakalaurų ir magistrantų diplomų įteikimo šventėje III kurso studentei Kristinai Katkutei už akademinius pasiekimus ir nuolatinį siekį tobulėti studijų srityje įteikta vardinė Šiaulių banko stipendija.

 „Šiaulių bankas, siekdamas paskatinti geriausius studentus dar labiau domėtis savo studijomis, gilinti žinias, įteikia šiais metais jau antrą vardinę stipendiją. Ji skirta puikių studijų rezultatų pasiekusiai gabiai studentei Kristinai Katkutei, – įteikimo ceremonijoje sakė VDU absolventas Mantas Ambutavičius, Šiaulių banko Kauno regiono ir filialo verslo klientų direktorius. – Malonu, kad Kristina ir Šiaulių bankas turi šį tą bendro – abu kilę iš Šiaulių.“

Pasak VDU Socialinių mokslų fakultete psichologijos bakalauro studijų programą studijuojančios merginos, žinia apie Šiaulių banko įsteigtą ir jai skirtą stipendiją buvo netikėta, tačiau labai maloni. Banko skirtą stipendiją Kristina planuoja skirti magistro studijoms. Mergina ne tik universitete rodo puikius mokslo rezultatus. Uoli studentė labai gerai mokėsi ir mokykloje – Šiaulių J. Janonio gimnaziją Kristina baigė su pagyrimu.

„Džiaugiamės Šiaulių banko ir Vytauto Didžiojo universiteto užsimezgusia draugyste, kuri skleidžia žinią apie galimas įvairias bendradarbiavimo formas tarp mokslo įstaigos ir verslo. Tikime, kad ši stipendija studentei bus reikšminga paskata ir toliau aistringai domėtis studijuojamu dalyku, gilinti žinias ir siekti dar aukštesnių mokslo rezultatų“, – sakė Mantas Simanavičius, VDU Studentų reikalų tarnybos direktorius.

2013 m. kovo 29 d. Šiaulių bankas ir Vytauto Didžiojo universitetas (VDU) pasirašė bendradarbiavimo sutartį. Pirmoji vardinė Šiaulių banko stipendija VDU studentei buvo įteikta šį pavasarį – ja džiaugėsi VDU Ekonomikos ir vadybos fakulteto nuolatinių studijų pirmo kurso finansų ir bankininkystės studijų programos magistrantė Rima Partaukaitė. Mergina paskatinta už akademinius pasiekimus ir nuolatinį siekį tobulėti finansų ir bankininkystės studijose.