Vardinė Šiaulių banko stipendija įteikta trečiakursei akordeonistei

2015-06-23

Prieš pat Joninių šventę Šiaulių bankas įteikė banko vardinę stipendiją Vytauto Didžiojo universiteto (VDU) studentei Editai Petkevičiūtei. Tai jau šeštas šios aukštosios mokyklos auklėtinis, apdovanotas Šiaulių banko vardine stipendija.

Edita Petkevičiūtė – VDU Muzikos akademijos atlikimo meno studijų programos studentė, šiemet baigusi trečią kursą. Jai vardinę stipendiją iškilmingame posėdyje įteikė Šiaulių banko Kauno regiono vadovas Mindaugas Plečkaitis. Studentė apdovanota, atsižvelgiant į jos pastangas siekti akademinių rezultatų bei muzikinių aukštumų, nepaisant socialinių iššūkių.

Iš Žemaitijos širdies, Telšių, kilusi Edita nuo vaikystės groja akordeonu. Ji sako, kad žinia apie stipendiją buvo netikėta, bet labai džiuginanti. „Mokiausi, grojau ir tikrai nesitikėjau, kad būsiu taip įvertinta – tikrai laimės dalykas Joninių išvakarėse“, – įspūdžiais dalijosi stipendijos laureatė. Edita neslepia ambicijų gautą stipendiją panaudoti tobulėjimui ir mintyse jau inspiruoja planus dar šį rudenį pasiruošti ir dalyvauti muzikos atlikėjų konkurse Italijoje.

 „Tikiu, kad paskatindami gerai besimokančius studentus juos įkvėpiame dar labiau stengtis. Todėl ši banko stipendija yra labai tikslinga mūsų parama – pastebėti, įvertinti ir motyvuoti jaunus žmones, kad jie nesustotų ir toliau drąsiai siektų gyvenimo tikslų“, – sveikindamas ir apdovanodamas studentę sakė Kauno regiono vadovas M. Plečkaitis.

Šiaulių bankas 2013 m. kovo 29 d. pasirašė bendradarbiavimo sutartį su Vytauto Didžiojo universitetu, tuomet ir buvo įsteigta banko vardinė stipendija. Kasmet ją gauna du VDU studentai – talentingiausi arba labiausiai pasižymėję studijose ar mokslinėje veikloje.