Užregistruokite savo mokėjimo kortelę saugaus atsiskaitymo internetu programoje „MasterCard SecureCode“

2016-04-15

Gerbiamieji klientai,

maloniai primename, kad pagal 2016 m. balandžio 1 d. įsigaliojusią Mokėjimo kortelės naudojimo ir sąskaitos tvarkymo paslaugų teikimo sąlygų naują redakciją, atsiskaityti internetu galima tik mokėjimo kortelėmis, registruotomis saugaus atsiskaitymo internetu programoje „MasterCard SecureCode“.

Saugaus atsiskaitymo internetu programoje „MasterCard SecureCode“ galima užregistruoti Šiaulių banko išduotas „Maestro“, „Maestro Business“, „Debit MasterCard“ ir „Debit MasterCard Business“ debeto korteles bei „MasterCard Standard“, „MasterCard Gold“ ir „MasterCard Business“ kredito korteles.

Savo mokėjimo korteles galite užregistruoti prisijungę prie internetinės bankininkystės sistemos „SB linija“ ir pasirinkę meniu punktą „Kortelės“ –> „Saugus atsiskaitymas“. Pasirinkus registruotiną mokėjimo kortelę – įvesti asmeninę žinutę, papildomos apsaugos „SecureCode“ slaptažodį ir nurodyti, kaip turėtų būti pateikiamas vienkartinis slaptažodis – SMS žinute ar el. paštu.

Išsamesnė informacija apie šią paslaugą skelbiama skiltyje „Saugus atsiskaitymas internetu“.  Kilus klausimų, maloniai kviečiame kreiptis telefonu 1813 (+370 37 301 337 skambinant iš užsienio) arba atvykti į pasirinktą Šiaulių banko padalinį.

AB Šiaulių bankas