Už indėlius internetu 0,2 proc. didesnės metinės palūkanos

2009-01-22

Indėlininkams, norintiems gauti didesnes palūkanas, Šiaulių bankas siūlo pasidėti terminuotąjį arba kaupiamąjį indėlį internetu ir gauti net 0,2 proc. didesnes palūkanas už tuo metu galiojančias banke.

Pasidėję indėlį internetu, indėlininkai už metų trukmės terminuotąjį indėlį litais gaus 10,5 proc. palūkanų. 0,2 proc. didesnės palūkanos taikomos ir per „SB liniją“ sudarytiems automatiškai pratęstiems indėliams. Didesnės palūkanos mokamos ir tiems indėlininkams, kurie pasidės indėlį su mokėjimo kortele. Įsigijus „Visa Electron“ arba „Maestro“ mokėjimo kortelę taip pat mokamos 0,2 proc. didesnės palūkanos.

Nuo š. m. sausio 22 d. Šiaulių bankas padidino terminuotojo, terminuotojo indėlio su kintama palūkanų norma, kaupiamojo, taupomojo bei Vaiko indėlio litais ir eurais palūkanas. Už metų trukmės terminuotuosius indėlius litais dabar mokamos 10,3 proc., eurais - 8 proc. palūkanos.

Šiaulių banke padidėjo ne tik ilgesnio, bet ir trumpesnio termino indėlių palūkanos. Už mėnesio trukmės terminuotąjį indėlį litais palūkanos padidėjo iki 8,9 proc., dviejų mėnesių - 9 proc., trijų - 9,1 proc., šešių mėnesių - 9,6 proc.