Ukmergės sveikatingumo centras kuriasi su Šiaulių banko pagalba

2007-03-29

Ukmergėje duris atvėrė naujas sveikatingumo centras, kurio statybą verslui palankiomis sąlygomis kredituoja Šiaulių bankas.

Bendrovei „Ukmergės sveikatingumo centras“ garantijas už paskolą naujam verslui pradėti ir subsidiją palūkanoms suteikė banko partneris UAB „Investicijų ir verslo garantijos“ (INVEGA). Sporto treniruoklių bei virtuvės įrangos įsigijimui lizingą suteikė dukterinė Šiaulių banko įmonė UAB „Šiaulių banko lizingas“.
 
Kol kas darbą pradėjo tik pirmajame aukšte maždaug tūkstančio kvadratinių metrų plote įsikūrusios įstaigos: boulingas, kavinė-picerija, universali konferencijoms ir banketams pritaikyta salė, pastatyti biliardo stalai. Pirmojo aukšto įrengimas kainavo per penkis milijonus litų.
 
Netrukus bus baigtas įrengti ir antrasis sveikatingumo centro aukštas, kurį pradėti eksploatuoti numatyta gegužę. Čia įsikurs fitneso sporto, aerobikos klubai, atsidarys pirčių kompleksas. Trečiasis aukštas, kuriame bus įrengtas viešbutis bei konferencijų salės, ukmergiečių poreikiams duris atvers taip pat šiemet - rudeniop.

Prieš dvejus metus pradėto statyti sveikatingumo centro pirminė sąmatinė vertė - daugiau kaip devyni milijonai litų. Ukmergės sveikatingumo centre vienu metu įvairių paslaugų galės gauti apie du šimtus žmonių. Pasibaigus statyboms, viso centro plotas bus apie pustrečio tūkstančio kvadratinių metrų.

Pasak, Šiaulių banko Ukmergės klientų aptarnavimo skyriaus viršininkės Ritos Kaselienės, tai pirmasis toks sveikatingumo centras Ukmergėje. “Jis ne tik paįvairins ukmergiškių kasdienybę, bet ir skatins miesto plėtrą. Smagu, kad prie Ukmergės miesto gerovės kūrimo aktyviai prisideda ir Šiaulių bankas“, - džiaugėsi banko atstovė.