Ūkio ministerijos Informacinėse dienose specialūs Šiaulių banko pasiūlymai verslininkams

2009-05-11

Š. m. gegužės 11-12 dienomis Ūkio ministerija organizuoja Informacines dienas verslui, kuriose dalyvauja ir Šiaulių bankas, smulkiojo ir vidutinio verslo partneris.

Šiaulių bankas informacinių dienų metu pristato valstybės remiamų mažų kreditų programą, būsto kreditus bei specialius pasiūlymus ir nuolaidas naujiems banko verslo klientams.

Informacinėse dienose Ūkio ministerijos bei verslo atstovai aptaria sunkmečio laikotarpiui aktualias problemas, pristatomos verslo finansavimo ir ES struktūrinės paramos verslui galimybės, viešųjų pirkimų naujienos, inovacijų plėtros aktualijos. Daugiau dėmesio skiriama ir techniniam produktų reglamentavimui, teisiniams klausimams, bankroto bei restruktūrizavimo naujovėms, Lietuvos turizmo verslo perspektyvoms ir pan..

Pasak Viktoro Budraičio, Šiaulių banko verslo ir mažmeninės bankininkystės Vilniaus regiono vadovo, 1-oji Europos verslo savaitė vykstanti visoje Europoje yra reikalinga - susirinkę apie 200 verslo atstovų ne tik iš Vilniaus, bet ir kitų rajonų, rodo didelį susidomėjimą valstybės siūlomos pagalbos verslui formomis. Šiaulių banko pasirinkta smulkiojo ir vidutinio verslo skatinimo strategija bei dviejų valstybės rengtų konkursų laimėjimas, įrodo valstybės ir verslo pasitikėjimą Šiaulių banku.

Abi dienas rengiami įvairūs seminarai, po kurių verslininkai konsultuojami verslo finansavimo galimybių, Europos Sąjungos (ES) paramos verslui, viešųjų pirkimų, restruktūrizavimo, teisės ir kitais

klausimais.


Ūkio ministerijos Informacinės dienos verslui vyksta LITEXPO parodų rūmuose.