Tūkstantosios mokėjimo kortelės savininko skrydis oro balionu

2007-08-08

Visą pavasarį ir vasarą vykusios ir vis dar tebevykstančios Šiaulių banko akcijos „Naujiena! Nuo šiol gali dar daugiau“ nugalėtoju tapo Ovidijus Palubinskas iš Kelmės rajono. 35-erių metų vyras laimėjo vieną iš penkių akcijos prizų - skrydį oro balionu. Tai pirmasis Šiaulių banko akcijos laimėtojas - tūkstantosios Šiaulių banko mokėjimo kortelės su draudimu savininkas.

O.Palubinskas  „Visa Electron“ mokėjimo kortelę su draudimu įsigijo vasarą ir visiškai nesitikėjo laimėti. Nugalėtojas sakė, jog bendradarbiai sužinoję apie jo laimėjimą tik juokavo - esą tai apgavystė, tačiau atvykęs į Šiaulių banko Kelmės filialą atsiimti dovanos, p. Ovidijus įsitikino prizo tikrumu ir originalumu. Su oro baliono pilotu Algirdu Nomeika, stebėti Lietuvos vietoves iš paukščio skrydžio, akcijos laimėtojas galės jau šį mėnesį. „Jaunystėje ne kartą teko šokti su parašiutu, todėl skristi oro balionu tikrai nebaisu. Smagu bus pajusti aukštį, pasigrožėti gamta iš viršaus“, - džiaugėsi kelmiškis.

Šiaulių bankas nuo šių metų balandžio mėnesio organizuoja mokėjimo kortelių akciją „Naujiena! Nuo šiol gali dar daugiau“. Saugesniam ir patogesniam gyvenimui į rinką išleidęs naują mokėjimo kortelę „Visa Electron su draudimu“, Šiaulių bankas jau turi vieną iš penkių šios akcijos nugalėtojų. Likę keturi Šiaulių banko mokėjimo kortelių savininkai taip pat turi galimybę laimėti skrydį oro balionu, nes akcija dar nesibaigia.

O. Palubinskas Šiaulių banko mokėjimo kortelę įsigijo rekomenduotas kreditų vadybininkės Linos Razminienės. Kelmiškis Ovidijus, dirbantis UAB „Vėjovirpa“ medžio apdirbimo specialistu, nusprendė jog mokėjimo kortelė su palankiomis draudimo sąlygomis pravers ne tik darbe, bet ir kiekviename žingsnyje. „Mažos kredito palūkanos pagreitino mano apsisprendimą įsigyti šią kortelę“, - sakė akcijos nugalėtojas.

Šiaulių banko mokėjimo kortelė su draudimu trigubai funkcionali. Kiekvienas įsigyjęs kortelę, automatiškai apdraudžiamas trejiems metams nuo nelaimingų atsitikimų iki 10 tūkst. litų draudimo sumai. Kortelės turėtojas be jokių papildomų mokesčių gali gauti kredito limitą iki 50 tūkst. litų su itin mažomis palūkanomis. Be to, ši mokėjimo kortelė ne tik draudžia, skolina pinigus, bet ir taupo - už kreditinį sąskaitos likutį mokamos patrauklios palūkanos.

Norintys įsigyti mokėjimo kortelę su draudimu ir sudalyvauti akcijoje, paraiškas gali užpildyti visuose AB Šiaulių banko ir AB „Lietuvos draudimas” padaliniuose.

Vienoje kortelėje ir draudimas, ir kreditas, ir pinigai, o laimingiesiems - skrydis oro balionu su patyrusiu pilotu!

 

Šiaulių banko akcijos laimėtojas
Ovidijus Palubinskas