Tūkstančius litų Šiaulių banko klientai pernai aukojo geriems darbams

2015-01-23

Šiaulių banko skyriuose, bendradarbiaujant su VšĮ „Geros valios projektai“ įrengus aukojimo dėžutes, per pusmetį banke klientai paaukojo 1270 eurų (4388 litų). Surinktos lėšos bus skirtos VšĮ „Geros valios projektai“ globojamoms socialinėms iniciatyvoms.

„Esate turtingi tiek, kiek padedame kitiems, kiek patys prisidedame prie kitų gerovės. Aukojimo dėžutės banko skyriuose – tai puiki galimybė visiems, norintiems prisidėti prie gerų darbų, nesvarbu, ar keliais centais, ar banknotu – tiek, kiek kas gali, ir tam, kad ne sienos, o tiltai tarp žmonių nusidriektų“, – sako Daiva Grikšienė, Šiaulių banko Rinkodaros ir komunikacijos departamento direktorė.

Portalo www.aukok.lt įkūrėja ir vadovė Inga Langaitė džiaugiasi užsimezgusiu bendradarbiavimu su banku: „Esame dėkingi Šiaulių bankui, kuris padeda mums rinkti paramą grynaisiais pinigais. Šis bendradarbiavimas padeda apjungti, paviešinti daug paramos iniciatyvų, užtikrina nenutrūkstamą pirmojo Lietuvoje aukojimo portalo veikimą, kuriame per praėjusius metus įvairiems socialiniams projektams surinkome daugiau kaip 387 tūkst. eurų (1,33 mln. litų)“.

Per penkerius savo veiklos metus aukojimo portalas „Aukok.lt“ padėjo įgyvendinti daugiau kaip 120 paramos projektų. Visuose Šiaulių banko skyriuose ir toliau kviečiame pagal išgales aukoti geriems darbams, likimo nuskriaustiems ar sergantiems žmonėms, pagelbėti visuomeninėms organizacijoms surinkti lėšas jų socialiniams projektams įgyvendint – ir taip skatinti bendruomeniškumą.

Jeigu savo piniginėse, taupyklėse, kišenėse ar stalčiuose dar randate užsimetusių litų ar lietuviškų centų monetų, arba nusprendėte paaukoti eurų, galite juos drąsiai berti į Šiaulių banko skyriuose įrengtas aukojimo dėžutes – pagelbėsite tiems, kad labiausiai reikia paramos.

Šiaulių banko ir VšĮ „Geros valios projektai“ bendradarbiavimas užsimezgė 2013 m. lapkritį, kai banko klientams per internetinės bankininkystės sistemą „SB linija“ buvo sudaryta galimybė vos per keletą sekundžių portale „Aukok.lt“ paaukoti norimą pinigų sumą pasirinktam vienam ar keliems projektams. Tęsiant bendradarbiavimą, 2014 m. liepos mėnesį 66 Šiaulių banko skyriuose, veikiančiuose visoje Lietuvoje, buvo įrengtos aukojimo dėžutės.