Švenčių proga Šiaulių bankas skelbia kreditinių kortelių akciją

2007-12-10

Šiaulių bankas nuo šiandienos iki kitų metų sausio 31 d. skelbia mokėjimo kortelių akciją. Akcijos metu klientams, įsigijusiems „Visa Classic“, „Visa Gold“, „MasterCard Standard“ bei „MasterCard Gold“ mokėjimo korteles arba pratęsusiems jų sutartis, pirmus kortelės galiojimo metus nebus taikomas mokėjimo kortelės aptarnavimo mokestis bei mokestis už kredito limito suteikimą arba jo padidinimą kredito limito laikotarpiu.

„Pastaruoju metu mokėjimo kortelės tampa vis reikšmingesne ir komfortą užtikrinančia kasdieninio gyvenimo dalimi. Atsiskaitymas mokėjimo kortele ne tik patogus, bet ir naudingas“, - sakė Šiaulių banko elektroninės bankininkystės departamento direktorė Kristina Šmidtienė.

„Visa Classic“, „MasterCard Standard“, „Visa Gold“, „MasterCard Gold“ mokėjimo kortelės turi gana daug privalumų. Pagrindinei mokėjimo kortelės sąskaitai gali būti suteiktas kredito limitas. „Visa Classic“ ir „MasterCard Standard“ kortelių galiojimo laikotarpiui suteikiamas atstatomojo kredito limitas arba nuolatinio kredito limitas, o „Visa Gold“ bei „MasterCard Gold“ dar ir beprocenčio kredito limitas. Klientai, turintys Šiaulių banko mokėjimo korteles, nuolaidas įvairioms prekėms ir paslaugoms gali gauti visoje Lietuvoje. Tereikia pateikti arba atsiskaityti Šiaulių banko mokėjimo kortele ir jiems bus suteikta nuo 3 iki 10 proc. įvairių įmonių nuolaidų. Nuolaidos galioja ir kitoms „Visa“ bei „MasterCard“ grupių mokėjimo kortelėms.

„Visa Gold“ arba „MasterCard Gold“ mokėjimo korteles įsigijusiems klientams suteikiamos ir kitos lengvatos. Jie nemokamai apdraudžiami medicininių, teisinių išlaidų, bagažo praradimo ir vėlavimo, pinigų praradimo, kelionės atidėjimo, dokumentų pakeitimo, transporto priemonės užgrobimo, nelaimingų atsitikimų evakuacijos ir grąžinimo į tėvynę paslaugų draudimais. Šie papildomi draudimai galioja, keliaujant į visas pasaulio šalis (Lietuvoje netaikomi). Tai itin patogu, nes sutaupomas laikas, kuris būtų sugaištas kreipiantis į draudimo kompanijas. Be to, su šių kortelių savininkais keliaujantys 16 metų ir jaunesni vaikai taip pat yra apdrausti nuo nelaimingų atsitikimų kelionių užsienyje metu.