Svarbi informacija UAB „Šiaulių banko lizingas“ klientams

2017-09-15

Informuojame, kad nuo šių metų rugsėjo 1 dienos UAB „Šiaulių banko lizingas“ teisės ir pareigos pagal lizingo sutartis yra perleistos Šiaulių bankui, o teisės ir pareigos pagal vartojimo kredito sutartis – bendrovei „SB lizingas“. Apie kreditoriaus pasikeitimą klientai buvo informuoti asmeniškai paštu.

Nuo šiol klientai, kurių sutartys buvo perkeltos į „SB lizingą", mokėjimus turi vykdyti į UAB „SB lizingas“ sąskaitą Nr. LT64 7180 0000 2046 7006. Klientai, kurių sutartys buvo perkeltos į Šiaulių banką, mokėjimus gali vykdyti ankstesne tvarka.

Atkreipiame dėmesį, kad sudariusiems e. sąskaitos gavimo sutartį su UAB „Šiaulių banko lizingas“, e. sąskaitos gavimo sutartis nutrūksta. Klientai, ir toliau norintys gauti e. sąskaitas, bet kuriame Šiaulių banko klientų aptarnavimo padalinyje arba prisijungę prie internetinės bankininkystės sistemos „SB linija“ turi pateikti naują prašymą gauti e. sąskaitas iš naujojo kreditoriaus – atitinkamai iš Šiaulių banko arba iš UAB „SB lizingas“. Primename, kad e. sąskaitos yra teikiamos nemokamai.

Minėti pokyčiai susiję su UAB „Šiaulių banko lizingas“ reorganizavimu – lizingo paslaugas ir toliau teikia Šiaulių bankas (lizingo paslaugos, daugiau orientuotos į verslo finansavimą bei automobilių lizingą) ir UAB „SB lizingas“ (vartotojiško lizingo bei pirkimo išsimokėtinai paslaugos).

Jei turite klausimų, mielai prašome kreiptis telefonu 1813 arba el. paštu kc@sb.lt.