Šv. Velykų Didįjį penktadienį pateikti pervedimai eurais į kitus bankus Lietuvoje, ES ir EEE bus vykdomi kitą artimiausią darbo dieną

2017-04-07

Gerb. klientai,

informuojame Jus, kad pinigų pervedimai eurais į kitus Lietuvoje ir kitose Europos Sąjungos bei Europos ekonominės erdvės (EEE) šalyse registruotus bankus, pateikti 2017 m. balandžio 14 d. (šv. Velykų Didįjį penktadienį), bus vykdomi kitą artimiausią banko darbo dieną – š. m. balandžio 18 d.

Siekdami, kad Jūsų pervedami pinigai laiku pasiektų gavėjus, rekomenduojame reikiamus pinigų pervedimus eurais atlikti iš anksto – iki balandžio 13 d. 16 val. Kitos banko paslaugos bus teikiamos įprasta tvarka.

Primename, kad pinigų pervedimai eurais į kitus bankus Lietuvoje ir kitose ES bei EEE šalyse yra vykdomi kiekvieną dieną, išskyrus savaitgalius, šv. Velykų Didįjį penktadienį ir kitas Lietuvos Respublikos teisės aktais nustatytas poilsio ar švenčių dienas. Įskaitymo laikas į gavėjo sąskaitą kituose bankuose, registruotuose šiose šalyse, priklauso nuo gavėjo banko šalies poilsio ir švenčių dienų.

Jūsų
Šiaulių bankas