Su Šiaulių banku paprasta realizuoti verslo idėjas

2015-09-28

Subrandinote verslo idėją? Nekantraujate pradėti savo verslą? Šiaulių banko patarimai gali būti naudingi sklandžiai jūsų verslo pradžiai.

Šiaulių banke galite įsigyti mobilųjį parašą, kuris yra viena iš saugiausių elektroninio parašo priemonių, leidžianti klientams prisijungti prie elektroninės bankininkystės sistemos, pasirašyti atliktas banko operacijas, taip pat juridinę galią turinčius dokumentus. Tik turėdami elektroninį parašą, įmonę galėsite steigti elektroniniu būdu, o tai bent 2 kartus pigiau ir trunka gerokai trumpiau nei naudojant spausdintus dokumentus. Šiaulių bankas, bendradarbiaudamas su Registrų centru, sudaro galimybę besikuriančioms įmonėms atsidaryti kaupiamąją sąskaitą ir suformuoti įstatinį kapitalą internetu - naujos įmonės registravimas vyksta VĮ Registrų centro savitarnos svetainėje.

Naujai įsteigtoms įmonėms Šiaulių bankas siūlo pasinaudoti tik joms skirtu paslaugų paketu „Įgauk pagreitį su Šiaulių banku“. Tai paslaugų paketas skirtas įmonėms, nuo kurių įregistravimo dienos yra praėję ne daugiau kaip 12 mėnesių. Pasirinkę šį paslaugų paketą, verslo naujokai savo finansinius reikalus galės tvarkyti ypač palankiomis sąlygomis -  jaunam verslui skirtos banko paslaugos visus metus bus teikiamos nemokamai, o tokių operacijų skaičius neribotas! „Įgauk pagreitį su Šiaulių banku“ paslaugų paketas naudingas ir naujai įsteigtų įmonių vadovams bei darbuotojams, nes Šiaulių bankas ir jiems teiks paslaugas išskirtinėmis sąlygomis. Detalią informaciją rasite pasiūlyme.

Pasirinkite paslaugas kurios svarbios šiandien ir kurios kurs vertę rytojui! Turime patirties ir visas reikalingas finansines priemones, todėl galime padėti palengvinti verslo pradžią ir pasiekti užsibrėžtų verslo tikslų. Šiaulių banko paslaugos – tai galimybė veiksmingai ir sumaniai tvarkyti savo finansus!

Pageidaujantieji gauti išsamesnės informacijos, gali skambinti tel. 1813 arba atvykti į artimiausią Šiaulių banko padalinį