Su nauja „SB lizingo“ kortele pirkti išsimokėtinai galima patogiau

2016-11-11

Šiaulių bankas ir viena iš didžiausių šalies vartotojiško lizingo bendrovių „SB lizingas“ pristatė naują „MasterCard“ kortelę – ypač patogią mėgstantiems pirkti prekes lizingu.

„Kurdami šią paslaugą, atsižvelgėme į šiuolaikiškų klientų, vertinančių patogumą ir paprastumą, poreikius. Į vieną paslaugą sujungėme vartotojiško lizingo ir kredito kortelės privalumus, todėl naujoji „SB lizingo“ kortelė, tai tarsi vartotojiško lizingo paslauga kortelėje“ , – teigė „SB lizingo“ generalinis direktorius Mindaugas Valančius.

„SB lizingo“ kortele pirkti išsimokėtinai yra patogiau, nes nereikia sudaryti sutarčių kiekvienai prekei. Pakanka vieną kartą sudaryti sutartį ir naudojantis kortele pirkti pageidaujamas prekes.

Perkant kortele tiesiog pasinaudojama kortelėje esančiu kredito limitu, o padengtą kreditą galima ir vėl panaudoti. Be to, palūkanos skaičiuojamos tik nuo panaudoto kredito limito sumos. Kortelės kredito limitas siekia nuo 300 iki 3 000 eurų.

„SB lizingo“ kortelė išsiskiria patraukliomis sąlygomis – ji išduodama nemokamai, nėra mėnesio ir metinių sutarties tvarkymo mokesčių.

Šia kortele galima atlikti ir įprastas finansines operacijas – sumokėti už prekes ar paslaugas parduotuvėse ir internetu bei atsiskaityti atostogaujant užsienyje.

Užsisakyti „SB lizingo“ kredito kortelę galima visuose Šiaulių banko padaliniuose. Daugiau informacijos apie naująją kredito kortelę rasite banko interneto svetainėje ar www.sblizingas.lt.