Būkite budrūs: plinta sukčių laiškai, neva pasirašyti Šiaulių banko. Juose prašoma paspausti nuorodą ir apsaugoti savo paskyrą. Šiaulių bankas tokių laiškų nesiunčia. Jokiu būdu nespauskite laiškuose pateiktos nuorodos.

Su banko ir mokėjimo kortelių sąskaitos išrašais susiję pokyčiai

2016-11-28

Gerbiamieji klientai,

informuojame apie pokyčius, susijusius su banko ir mokėjimo kortelių sąskaitų išrašais, Šiaulių banke. Nuo š. m. lapkričio 27 dienos:  

  • nėra galimybės užsisakyti naujų banko arba mokėjimo kortelės sąskaitos išrašų siuntimo el. paštu, o išrašus, užsakytus iki lapkričio 25-osios, el. paštu gausite iki 2017 m. vasario 1 dienos;
  • išrašus užsisakyti ir itin patogiai peržiūrėti norimu formatu galite „SB linijoje“, šios paslaugos taip pat teikiamos Šiaulių banko padaliniuose.

Išrašų pokyčiai „SB linijoje“ nuo š. m. lapkričio 27 dienos:

  • pasirinkę meniu punktą „Sąskaitos“ -> „Išrašas“, galite susiformuoti ir peržiūrėti pasirinktos sąskaitos pageidaujamo laikotarpio išrašus ne tik ekrane ar ISO formatu, bet ir PDF bei EXCEL formatais;
  • pasirinkę meniu punktą „Sąskaitos“ -> „Išrašo užsakymas“, galite užsisakyti vienkartinį ar periodinį sąskaitos išrašą, o visus užsisakytus išrašus – patogiai peržiūrėti pasirinkę „Sąskaitos“ -> „Užsakyti išrašai“.


Telefonas pasiteirauti 1813 (skambinant iš užsienio + 370 37 301 337).

Jūsų
Šiaulių bankas