Studijų kredito akcijos laimėtojams Šiaulių bankas dovanojo „iPad“

2011-11-25

Šiaulių banko suorganizuotos „Studijų kredito“ akcijos pagrindiniai prizai - planšetiniai kompiuteriai „iPad“ - atiteko trims studentams iš Kėdainių, Panevėžio ir Šiaulių.

Šiaulių bankas jau trečią kartą studentams teikia valstybės remiamus kreditus, tačiau Studijų kredito akcija - pirmoji, o akcijos nugalėtojai pasklidę po visą Lietuvą.

„Neretai sprendimą studijuoti ar ne nulemia finansiniai resursai. Džiaugiamės galėdami palengvinti šį apsisprendimą ir suteikti galimybę jauniems žmonėms siekti išsilavinimo. Tikimės, kad Šiaulių banko dovanoti planšetiniai kompiuteriai studijų procese bus patogus įrankis pasinerti į mokslo pasaulį, tobulėti“, - sakė Šiaulių banko rinkodaros ir komunikacijos departamento direktorė Daiva Grikšienė.

Vienas iš trijų laimingųjų, panevėžietis Arūnas Umbrasas, šiemet įstojęs į Vadybos ir ekonomikos universitetą (ISM) Vilniuje, teigė, kad Studijų kreditą imti apsisprendė labai greitai. Ekonomiką ir politiką studijuojantis pirmakursis kreditą su valstybės garantija skirs studijoms apmokėti.

Dar vieno „iPad“ laimėtoja, Kauno technologijos universitete viešąjį administravimą studijuojanti kėdainiškė Agnė Dačkevičiūtė, dėl studijų kredito taip pat ilgai nesvarstė - Kėdainiuose Šiaulių bankas anksčiausiai pasiūlė palankias sąlygas, tad ji nieko nelaukusi ir apsisprendė.

Šiaulietė Vitalija Milašienė, Šiaulių kolegijoje paskutiniame kurse studijuojanti socialinį darbą, sako, kad Studijų kredito akcijos prizas tarsi vainikuoja jos visas studijas.

„Prieš pasirinkdama banką, daug konsultavausi su kolegomis - visi jie patarė rinktis Šiaulių banką. Dabar abu su vyru esame šio banko klientai ir labai tuo džiaugiamės, - pasakojo moteris. - Nesu iš tų laimingųjų, kuriems sekasi loterijose ar žaidimuose. Šis laimėjimas man ir mano šeimai didžiulė maloni staigmena“.

Šiaulių bankas džiaugiasi laimėtojų sėkme, nuoširdžiai juos sveikina ir linki sėkmingų bei prasmingų studijų metų.