Studentams Šiaulių bankas 2013 m. pavasario ir rudens semestruose teiks valstybės remiamas paskolas

2013-03-22

Šiaulių bankas laimėjo LR finansų ministerijos skelbtą konkursą ir dar su dviem Lietuvoje veikiančiais bankais studentams pavasario semestre teiks valstybės remiamas paskolasstudijų kainai, gyvenimo išlaidoms ir dalinėms studijoms užsienyje apmokėti.

Planuojama, kad sutartį Šiaulių bankas su Finansų ministerija dėl valstybės remiamų paskolų teikimo pasirašys dar iki kovo pabaigos.

Kaip informuoja Valstybinis studijų fondas, teisę gauti valstybės remiamas paskolas turi aukštųjų mokyklų pirmosios pakopos, vientisųjų studijų, antrosios pakopos, trečiosios pakopos studentai, taip pat studentai, studijuojantys pagal laipsnio nesuteikiančias studijų programas.

Studentai, pageidaujantys gauti valstybės remiamą paskolą, nustatytos formos prašymus-anketas elektroniniu būdu turi pateikti iki 2013 m. kovo 29 d. (įskaitytinai). Studentų, kuriems siūloma sudaryti paskolų sutartis, numatoma sąrašų paskelbimo data - 2013 m. balandžio 18 d.

Šiaulių bankas valstybės remiamus kreditus studentams teikia nuo 2009 metų rudens. Kasmet vis palankesnės studentams pasiūlytos sąlygos buvo labai palankiai įvertintos - vien 2012 metų rudenį į banką besikreipusių studentų skaičius padidėjo daugiau kaip 2,5 karto, palyginus su visais kitais studijų semestrų besikreipusių į banką studentų skaičiais, kuomet bankas teikė studentams tokią paslaugą. Šiaulių bankas ir toliau akademiniam jaunimui siūlys ne tik patrauklias finansavimo galimybes, bet ir kitus bankinius produktus.

Visa aktualiausia informacija apie paskolų teikimo ir sutarčių pasirašymo sąlygas Šiaulių bankas skelbs internetiniame tinklalapyje www.sb.lt, išsamią informaciją banko darbuotojai suteiks visuose banko skyriuose.