Šiaulių bankui įteiktas tarptautinis apdovanojimas "STP AWARD 2011"

2012-08-31

Vienas didžiausių Vokietijos bankų Commerzbank, bendradarbiaujantis su keliais tūkstančiais korespondentinių bankų visame pasaulyje, įteikė Šiaulių bankui apdovanojimą „Straight-Through Processing Award 2011“ už pilnai automatizuotą ir itin kokybišką tarptautinių  pavedimų vykdymą.

„Toks apdovanojimas teikiamas tuomet, jeigu daugiau nei 97 proc. tarptautinių mokėjimų, pateiktų Commerzbank, praeina automatizuotą mokėjimų apdorojimų sistemą, t.y. jų nereikia koreguoti rankiniu būdu“, - sakė Commerzbanko atstovas Baltijos šalyse Juan Guillermo Gruben, atvykęs į Šiaulių banką įteikti tarptautinį apdovanojimą. - Tai tikrai yra labai aukštas reikalavimas“.

„STP Award“ apdovanojimas teikiamas už praėjusius metus tuomet, kai centrinėje Commerzbank būstinėje Frankfurte suvedami ir apibendrinami visi statistiniai duomenys. Nugalėtojus nustato kompiuterizuota sistema.

  „Dirbame ne dėl apdovanojimų, tačiau, be abejonės, malonu, kai atliktas darbas yra pastebėtas ir įvertintas -  tai skatina dar labiau stengtis. Kokybiškas, greitas ir tikslus pavedimų vykdymas labai svarbus kiekvienam mūsų klientui, todėl Šiaulių banko darbuotojai ir toliau stengsis išlaikyti aukštą tarptautinių mokėjimų vykdymo kokybę“, - teigė Vilija Meškauskienė, Šiaulių banko Finansinių institucijų ir atsiskaitymų departamento direktorė.