Šiaulių banko vardinė stipendija – VDU Menų fakulteto menų istorijos, kritikos ir medijų studijų programos studentei

2016-12-05

Šiaulių bankas, Vytauto Didžiojo universiteto (VDU) socialinis partneris, įteikė savo vardinę stipendiją  VDU Menų fakulteto menų istorijos, kritikos ir medijų studijų programos studentei Karolinai Vitulskytei. Banko vardinė stipendija VDU auklėtiniui skiriama jau aštuntą kartą.

Karolinai Vitulskytei bankas įteikė savo vardinę stipendiją už akademinius pasiekimus ir aktyvią visuomeninę veiklą, neatsižvelgiant į jai tenkančius socialinius iššūkius.

Kaune gimusi ir augusi K. Vitulskytė neslėpė, kad ši stipendija jai yra džiugi staigmena – juk kandidatų buvo daug. Įgyvendinusi vieną svajonę – studijuoti VDU, ši atkakli studentė turi dar daug mokslo ir karjeros planų. Tarp jų – praktika Skandinavijoje, kuriai jau dabar ruošiasi: „Studijuodama pradėjau dirbti, tikėdamasi šiek tiek susitaupyti pinigų. Ši stipendija tikrai ženkliai palengvina taupymo procesą ir priartina mane prie mano tikslų.“

Džiugina tai, kad įgytą patirtį mergina planuoja pritaikyti Lietuvoje. „Nors užsienis vilioja darbų gausa, savo ateitį aš linkusi sieti su gimtine“, – sakė stipendijos laureatė.

K. Vitulskytei vardinę stipendiją įteikė Šiaulių banko Kauno regiono ir filialo verslo klientų direktorius Vaidas Lazauskas.

„Bendradarbiauti su akademine bendruomene pradėjome gana seniai. Ir to rezultatas yra ne tik stipendija, skatinanti jaunuolius bei padedanti jiems siekti išsikeltų tikslų, bet ir puikūs savo srities profesionalai – VDU absolventai“, – sveikindamas ir apdovanodamas studentę sakė V. Lazauskas.

Šiaulių bankas 2013 m. kovo 29 d. pasirašė bendradarbiavimo sutartį su Vytauto Didžiojo universitetu, tuomet ir buvo įsteigta banko vardinė stipendija. Kasmet ją gauna du VDU studentai – talentingiausi arba labiausiai pasižymėję studijose ar mokslinėje veikloje.