Šiaulių banko vardinė stipendija – gabiai VDU finansų ir bankininkystės magistrantei

2016-06-16

Šiaulių bankas įteikė banko vardinę stipendiją Vytauto Didžiojo universiteto (VDU) studentei Agnei Galinskaitei. Banko vardinė stipendija šios aukštosios mokyklos auklėtiniui įteikiama jau septintąjį kartą.

A. Galinskaitė – VDU Ekonomikos ir vadybos fakulteto finansų ir bankininkystės studijų programos magistrantė. Studentė apdovanota, atsižvelgus į akademinius pasiekimus ir nuolatinį siekį tobulėti studijų srityje, glaudžiai susijusioje su Šiaulių banko vykdoma veikla.

Iš Suvalkijos kilusi mergina neslėpė, jog žinia apie stipendiją jai buvo staigmena. „Greitu metu pagal dvigubo diplomo studijų programą išvyksiu gilinti žinių į Norvegijos ekonomikos mokyklą. Tad stipendija tikrai bus reikalinga, nes pragyvenimas Norvegijoje nėra pigus“, –  asmeniniais planais dalijosi stipendijos laureatė.

A. Galinskaitei vardinę stipendiją įteikė Šiaulių banko Kauno regiono ir filialo verslo klientų direktorius, VDU absolventas Mantas Ambutavičius.

„Mes vertiname gabius ir veiklius studentus ir žinome, kokia svarbi studijų metu yra motyvacija. Ši banko stipendija yra tikslinga mūsų parama jauniems žmonėms, kad jie nesustotų ir toliau siektų užsibrėžtų tikslų. Stipendija –  ne tik Agnės jau parodytų pastangų įvertinimas, bet taip pat paskata siekti dar geresnių rezultatų“, – sveikindamas studentę teigė M. Ambutavičius.

Šiaulių bankas 2013 m. kovo 29 d. pasirašė bendradarbiavimo sutartį su Vytauto Didžiojo universitetu, tuomet ir buvo įsteigta banko vardinė stipendija. Kasmet ją gauna du VDU studentai – talentingiausi arba labiausiai pasižymėję studijose ar mokslinėje veikloje.