Šiaulių banko teikiamų paslaugų ir įkainių pokyčiai

2016-11-30

Naujos paslaugos ir galimybės

Nuo š. m. gruodžio 12 dienos Šiaulių banko privatūs klientai galės taupiai ir patogiai naudotis pagrindinėmis banko paslaugomis, užsisakę savo poreikius geriausiai atitinkantį paslaugų planą – „Modernus“, „Maksimalus“, „Tradicinis“ su nuolaida „Lojaliems“ ar „Senjorams“ arba nemokamą planą „Jaunimui“.

Pasirinkę sau tinkamą planą, klientai už mėnesio mokestį (nuo 0 iki 3,20 Eur) galės naudotis į planą įtrauktomis kasdienėmis banko paslaugomis, už jas papildomai nieko nemokėdami.

Į visus paslaugų planus įtrauktos šios paslaugos:

 • sąskaitos tvarkymas ir lėšų įskaitymas;
 • neribotas lėšų pervedimas internetu SEPA erdvės šalyse;
 • neribotas įmokų priėmimas internetu;
 • debeto kortelė „Debit Mastercard“ arba „Maestro“;
 • grynųjų pinigų įnešimas ir paėmimas naudojantis bendro tinklo bankomatais („Nordea“, „Danske“, „Citadele“, Šiaulių banko);
 • internetinės bankininkystės sistemos „SB linija“ PIN kodų kortelės išdavimas.

Šiais paslaugų planais naudotis verta, tačiau neprivaloma.

Nuo gruodžio 12 dienos privatūs bei verslo klientai taip pat galės užsisakyti saugumo programą bet kuriai savo turimai Šiaulių banko mokėjimo kortelei. Tai naudinga, nes:

 • jei iš kortelės sąskaitos nelegaliai ar neteisėtai būtų nurašytos lėšos, bankas per 1 darbo dieną po pretenzijos pateikimo jas kompensuotų;
 • vietoje blokuotos, pamestos ar pavogtos kortelės būtų nemokamai išduota nauja;
 • kortelės PIN kodą galima nemokamai pasikeisti bankomatuose;
 • jei kortele kas nors nelegaliai ar neteisėtai pasinaudotų, bankas atlygintų kredito limito palūkanas ir prarastą sumą iki 3 000 Eur.

Paslaugų planą ir naująją saugumo paslaugą bus galima užsisakyti Šiaulių banko padaliniuose ir internetinės bankininkystės sistemoje „SB linija“.

Paslaugų įkainių ir sąlygų pokyčiai

Atkreipiame dėmesį, kad keičiami ir iki 2017 m. vasario 1 dienos palaipsniui įsigalios nauji banko paslaugų įkainiai bei sąlygos privatiems ir verslo klientams.

Jiems įsigaliojus, vienas sąskaitos tvarkymo mokestis apims kelias paslaugas – sąskaitos tvarkymą, lėšų įskaitymą, išrašų pateikimą elektroniniais kanalais. Šis mokestis bus taikomas ir banko, ir mokėjimo kortelių sąskaitoms.

Visi banko sąskaitos, lėšų pervedimo, grynųjų pinigų operacijų, prekybos valiutomis, čekių, dokumentinių atsiskaitymų ir garantijų, mokėjimo kortelių, elektroninės bankininkystės ir kt. paslaugų įkainių pakeitimai įsigalios nuo 2017 m. vasario 1 dienos, išskyrus šiuos:

 • MONEYGRAM lėšų pervedimo įkainiai įsigalios nuo 2016 m. gruodžio 5 d.;
 • darbo užmokesčio pervedimo paslaugos, paslaugų planų privatiems klientams ir saugumo programos įkainiai – nuo 2016 m. gruodžio 12 d.;
 • investicinių paslaugų bendrieji, finansų maklerio paslaugos ir grynųjų pinigų inkasavimo / pristatymo administravimo įkainiai – nuo 2017 m. sausio 2 d.

 Jūsų patogumui įkainių pokyčius išsamiai pateikėme lentelėse ir kviečiame susipažinti:

  Šiaulių banko paslaugų įkainių pokyčiai 

Kilus klausimų, maloniai kviečiame teirautis tel. 1813 (skambinant iš užsienio +370 37 301 337) arba Šiaulių banko klientų aptarnavimo padaliniuose.

Primename, kad jei sutinkate su šiais paslaugų įkainių pakeitimais, Jums nereikia atlikti jokių veiksmų – galite toliau patogiai naudotis banko paslaugomis. Jei su pakeitimais nesutinkate, turite teisę nedelsiant nutraukti savo su banku sudarytas paslaugų sutartis, kaip tai reglamentuota Šiaulių banko paslaugų teikimo bendrosiose taisyklėse, apie tai raštu informuodami banką iki atnaujintų įkainių įsigaliojimo dienos. Atkreipiame dėmesį, kad paslaugų sutarties nutraukimas neatleidžia nuo įsipareigojimų bankui, prisiimtų iki sutarties nutraukimo dienos, bei tinkamo jų įvykdymo. Negavę Jūsų pranešimo apie nesutikimą su įkainių  pakeitimais, laikysime, kad su jais sutinkate.