Šiaulių banko „Šeimos norų dirbtuvių“ finalas: skelbiami laimėtojai

2017-06-02

Šiaulių bankas skelbia „Facebook“ paskyroje vykusio lipdinių konkurso „Šeimos norų dirbtuvės“ laimėtojus. Konkursas šeimoms organizuotas siekiant gegužę, šeimos mėnesį, paskatinti vertybių puoselėjimą ir bendruomeniškumą.

Visą gegužę bankas kvietė Lietuvos šeimas daugiau bendrauti tarpusavy ir kurti kuo artimesnius ryšius kūrybiškai leidžiant laiką drauge – kalbant apie šeimos narių norus, juos lipdant iš plastilino ir lipdinių nuotraukomis dalijantis socialiniame tinkle „Facebook“

Gegužės 30 d., pasibaigus konkursui, remiantis „Facebook“ lankytojų simpatijų skaičiumi ir banko komisijos sprendimu, buvo išrinkti ir apdovanoti trys  kūrybiškiausių lipdinių autoriai:


1 vieta  ir Šiaulių banko „Mastercard“ debeto kortelė su 100 Eur jos sąskaitoje skirta Orestui Varanavičiui (11 m.) už norų lipdinį „Norim aplankyti zoologijos sodą“.

Lipdinio nuotrauka surinko 173 „Facebook“ lankytojų balsus ir gavo 3 Šiaulių banko komisijos balus.

 

 

 

2 vieta ir stalo žaidimas „I know“ dovanų skirtas Augustei Vaitkevičiūtei (6 m.)  už norų lipdinį „Svajoju būti balerina“.

Lipdinio nuotrauka surinko 137  „Facebook“ lankytojų balsus ir gavo 2 Šiaulių banko komisijos balus.

  

 

3 vieta ir „Mastercard“ kuprinė dovanų skirta Kristupui Rutkauskui
(6 m.)už norų lipdinį „Noriu šeimai krokodilo, nes kačiukų tai turim. Atsivedė šešis į grūdus“.

Lipdinio nuotrauka surinko 73  „Facebook“ lankytojų balsus ir gavo 1 Šiaulių banko komisijos balą.

Šiaulių bankas džiaugiasi sulaukęs gausybės spalvingų lipdinių, kuriais Lietuvos šeimos su vaikais išsakė vienas kitam savo norus, ir jais noriai dalijosi socialiniame tinkle. Bankas tikisi, kad gegužė „Šeimos norų dirbtuvėse“ dalyvavusioms šeimoms, buvo kupina įsimintinų ir dar labiau suartinančių bendravimo akimirkų.   

Šiaulių banko konkurso „Šeimos norų dirbtuvės“ dalyvių nulipdytus norus rasite banko „Facebook“ paskyros galerijoje.