Šiaulių banko plėtrą skatina reiklūs klientai

2008-01-23

Viduržiemy Šiaulių bankas vėl suintensyvino savo tinklo geografinę plėtrą ir pradėjo įkurtuvių maratoną. Šią savaitę naujas Šiaulių banko padalinys pradėjo veikti pačiame Vilniaus centre, Pilies ir Skapo gatvių sankirtoje. Šiek tiek anksčiau, prieš keletą mėnesių, duris atvėrė ir Sėlių klientų aptarnavimo skyrius sostinės Žvėryno mikrorajone, kurio oficialus atidarymas taip pat surengtas šią savaitę. Į Žvėryną iš Šeimyniškių gatvės persikėlė ir dukterinės įmonės - „Šiaulių banko lizingo“ - Vilniaus atstovybė.

Sostinėje ypač sparčiai didėja Šiaulių banko klientų skaičius. Dabar dar gerokai platesniam jų srautui bankas gali pasiūlyti savo paslaugas. Moderniuose ir vizualiai pasikeitusiuose klientų aptarnavimo skyriuose gyventojai gali atsidaryti banko sąskaitas, įsigyti mokėjimo korteles, padėti indėlius, gauti kreditų, pasirašyti pensijų kaupimo sutartis, pasitarti su kompetentingais specialistais kreditavimo, investavimo, taupymo, šeimos finansų valdymo ir kitais klausimais.

„Džiaugiamės, kad klientai tampa vis reiklesni - tai spartina mūsų augimo galimybes. Šiais metais numatome atidaryti dar ne vieną naują padalinį ir per Lietuvą žengti, siūlydami dar daugiau kokybiškų finansinių paslaugų. Augame sparčiai ir sėkmingai, nes patirtis leidžia dirbti pagal patikrintą verslo modelį, turime profesionalią komandą, ieškome ir įgyvendiname nestandartines idėjas, klientus aptarnaujame atsakingai ir lanksčiai,“ - sako Šiaulių banko valdybos pirmininkas Algirdas Butkus.

Šešioliktus veiklos metus skaičiuojantis Šiaulių bankas, atidarydamas naujus skyrius, kartu modernizuoja ir jau veikiančius - atnaujina interjerus, koreguoja klientų aptarnavimo principus, diegia šiuolaikiškus dizaino sprendimus. Pasak banko vadovo, investuojama ir intensyviai tinklą plečiama ne tik didžiuosiuose šalies miestuose, bet ir regionuose. Pernai Šiaulių bankas atidarė tris naujus klientų aptarnavimo skyrius Vilniuje, Zarasuose ir Šiauliuose. Šią savaitę pradėjęs dirbti Pilies klientų aptarnavimo skyrius - jau aštuntasis banko padalinys Vilniuje.

„Pats naujausias banko skyrius atidarytas pačiame miesto centre, kur nuolat verda gyvenimas, veikia daug įmonių, viešbučių, prekybos vietų. Todėl manome, kad patogią vietą finansiniams reikalams tvarkyti turėtų įvertinti tiek verslo, tiek individualūs klientai bei sostinės svečiai,“ - teigia Šiaulių banko Vilniaus filialo direktorius Vytautas Galvelė. Direktorius neslepia, kad Šiaulių bankas ir toliau ketina Vilniuje plėstis ir artimiausiu laiku žada atidaryti naują skyrių Pilaitės mikrorajone.

Šiuo metu Šiaulių banko ir jo dukterinių įmonių tinkle dirba daugiau kaip pusė tūkstančio darbuotojų. Pernai bankas sukūrė per kelias dešimtis naujų darbo vietų, šiemet planuoja įdarbinti dar daugiau žmonių.