Šiaulių banko personalo strategiją toliau plėtos nauja vadovė

2017-06-09

Š. m. birželio 12 dieną AB Šiaulių banko Personalo departamentui pradeda vadovauti Jurgita Simanavičiūtė. Naujoji departamento direktorė dirbo „Carlsberg“ grupei priklausančioje įmonėje „Švyturys-Utenos alus“.

„Ateinu į Šiaulių banką atsinešdama didžiulę motyvaciją ir norą tapti stipria komandos dalimi, vieningai siekti banko ir joje dirbančių žmonių sėkmės“, – sako nauja Šiaulių banko komandos narė J. Simanavičiūtė.

Naujoji Šiaulių banko Personalo departamento direktorė turi 12 metų darbo personalo srityje patirtį. Jos daugiausia sėmėsi nuo 2007 m. „Carlsberg“ grupei priklausančioje UAB „Švyturys-Utenos alus“, kurioje pastaraisiais metais dirbo žmogiškųjų išteklių direktore.

J. Simanavičiūtė buvo atsakinga už žmogiškųjų išteklių strategijos kūrimą ir įgyvendinimą, itin daug dėmesio ji skyrė programoms darbuotojų iniciatyvai ir įsitraukimui bei organizacijos vidinei kultūrai stiprinti, taip pat procesų efektyvinimui.

Vadovaujant J. Simanavičiūtei, bendrovėje „Švyturys-Utenos alus“ buvo nubrėžta nauja žmogiškųjų išteklių strateginė kryptis ateinantiems 7 metams, pereita prie naujo elgsenos modelio, kuris įtrauktas į visus personalo valdymo procesus. Didelis šios profesionalės indėlis ir stiprinant bendrovės, kaip darbdavio, įvaizdį socialiniuose tinkluose, taip pat nuolat pritaikant bendrovės žmogiškuosius išteklius sparčiai kintančiai rinkai.

„Tikiu, kad sukaupta patirtis žmogiškųjų išteklių valdyme leis kurti pridėtinę vertę Šiaulių banko darbuotojams, akcininkams ir klientams, o naujus iššūkius pasitiksime ir įveiksime drauge ieškodami inovatyvių sprendimų. Džiaugiuosi atversdama naują savo karjeros puslapį sparčiai augančiame banke, kuris kelia ambicingus tikslus ir kuria vertybėmis grįstą organizacijos kultūrą“, – turimais siekiais ir mintimis apie banką dalijasi J. Simanavičiūtė.