Šiaulių banko padalinys – ežerų krašte

2007-11-20

Šiaulių bankas šią savaitę atidarė naują klientų aptarnavimo skyrių Zarasuose - tai pirmasis banko skyrius ežerų krašte.

„Lietuvos žemėlapis jau gausiai nusagstytas Šiaulių banko skyriais, tačiau auganti finansinių paslaugų paklausa ir klientų poreikiai skatina dar labiau plėsti veiklą ir patį tinklą. Atidarydamas naujus skyrius, Šiaulių bankas siekia artimesnio ir efektyvesnio bendradarbiavimo su klientais. Be to, naujus skyrius modernizuojame, todėl kaskart aptarnavimas tampa patogesnis, o banko darbuotojų ir klientų bendravimas - šiltesnis“, - sako Šiaulių banko verslo ir mažmeninės bankininkystės tarnybos vadovė Daiva Kiburienė.
Naujasis Šiaulių banko klientų aptarnavimo skyrius įsikūrė pačioje Zarasų širdyje, Sėlių aikštėje. Ši miesto centro vieta gyventojams patogi ir žinoma. Kaip ir kituose Šiaulių banko padaliniuose Zarasų skyriuje gyventojams ir verslo atstovams teikiamos visos banko paslaugos. Čia klientai gali atsidaryti banko sąskaitas, sumokėti mokesčius, padėti indėlius, įsigyti mokėjimo korteles, gauti kreditus, pasikonsultuoti su banko darbuotojais investavimo, kreditavimo, pensijų kaupimo bei kitais finansiniais klausimais.
 
Šiaulių banko Zarasų klientų aptarnavimo skyriaus adresas - Sėlių aikštė 16, darbo laikas - nuo 9 val. iki 17 val. darbo dienomis. Klientus pasitinka trys klientų aptarnavimo ir kreditų vadybininkai.
Padalinys Zarasuose - tai jau ketvirtas Šiaulių banko skyrius Utenos apskrityje. Prieš porą mėnesių Šiaulių bankas atidarė naują - jau septintą - klientų aptarnavimo skyrių Vilniuje - beje, taip pat Sėlių gatvėje. Suformavęs solidų klientų aptarnavimo tinklą visoje šalyje, Šiaulių bankas toliau plečia savo veiklą. Šiandien Šiaulių bankas turi per 50 padalinių 30-yje šalies miestų.