Šiaulių banko mokėjimo kortelė – nauda ir patogumas

2007-06-14

Atsižvelgdamas į klientų poreikius ir lūkesčius, norėdamas paskatinti lojalius klientus, Šiaulių bankas pasirašė sutartis su viešbučiu „SPA Vilnius" ir  kelionių agentūra „Meandra“.

Šiaulių banko mokėjimo kortelių turėtojai nuo šiol turi dar daugiau išskirtinių progų ilsėtis ir keliauti pigiau. Klientams taikomų nuolaidų sąrašą papildžiusi bendrovė „Meandra“ banko mokėjimo kortelių turėtojams suteiks 7 proc. nuolaidą. Su kelionių organizatoriumi „Meandra“ atsiskaitant „Visa“ ir „MasterCard“ grupės mokėjimo kortelėmis, įvairios turizmo paslaugos ir Lietuvoje, ir užsienyje kainuos pigiau. Šiaulių banko mokėjimo korteles turintys asmenys už mažesnę kainą galės vykti ir į šios bendrovės rengiamas verslo keliones, dalyvauti konferencijose, kituose renginiuose. Beje, vykstantiesiems ilsėtis ar turistauti bus patogi ir kita aplinkybė - už paslaugas nebūtina atsiskaityti mokėjimo kortele, pakanka tik parodyti Šiaulių banko „Visa“ ar „MasterCard“ mokėjimo kortelę - ir išskirtinė nuolaida klientui garantuota.

Atostogų metui prasidėjus, Šiaulių banko klientai taip pat galės dar palankesnėmis sąlygomis ilsėtis grožio ir sveikatos sostine vadinamame Druskininkų kurorte bei už mažesnę kainą mėgautis 4 žvaigždučių viešbučio teikiamomis paslaugomis. Viešbutyje „SPA Vilnius“ visiems Šiaulių banko „Visa“ ir „MasterCard“ mokėjimo kortelių turėtojams nakvynei su pusryčiais suteikiama 7 proc. nuolaida, kitoms paslaugoms, t.y. įvairioms sveikatos gerinimo, individualaus ir profilaktinio gydymo, lieknėjimo, sveikos gyvensenos, savaitgalio programoms, taikoma 5 proc. nuolaida. Nuolaidos suteikiamos tik pačiam mokėjimo kortelės turėtojui. Kortelė pateikiama iš karto registruojantis į viešbutį.

Turėti Šiaulių banko mokėjimo kortelę tampa vis didesnis privalumas. Besiplečiantis banko nuolaidų sąrašas įvairioms paslaugoms ir prekėms suteikia išskirtinumo jausmą ir padeda taupyti.