Šiaulių banko „Mastercard“ akcijos didžiojo prizo laimėtoja skris į Japoniją

2017-07-14

Šiaulių banko akcijos „Atsiskaityk „Mastercard“ kortele ir laimėk skrydį į Japoniją“ didžiojo prizo laimėtojai iš Druskininkų įteikta kelionė į Japoniją.

Pasibaigus Šiaulių banko „Mastercard“ kortelių akcijai, kuri vyko š. m. balandžio 17–birželio 25 d.,  Šiaulių banko Druskininkų klientų aptarnavimo skyriuje šio miesto gyventojai Ilonai Vaickelionienei buvo įteikta simbolinė mokėjimo kortelė ir didysis akcijos prizas – savaitės kelionė dviem asmenims į Japoniją.

Bankas šią akciją surengė siekdamas paskatinti gyventojus aktyviau naudotis mokėjimo kortelėmis ir atrasti jų privalumus. Dešimt savaičių iš eilės Šiaulių banko klientai, atsiskaitę banko išduotomis „Mastercard“ kortelėmis, galėjo laimėti po 100 Eur savaitės prizą, o pasibaigus akcijai buvo išrinktas pagrindinio prizo laimėtojas.

Akcijoje dalyvavo daugiau kaip 27 tūkst. Šiaulių banko klientų. Atsiskaitymų banko „Mastercard“ kortelėmis apyvarta šiuo laikotarpiu padidėjo 16,4 proc. Bankas planuoja ir toliau skatinti saugų ir patogų atsiskaitymą mokėjimo kortelėmis, kviesdamas klientus dalyvauti įvairiose jiems naudingose akcijose.

Primename, kad Šiaulių banko „Mastercard“ mokėjimo kortelę galima užsisakyti bet kuriame banko klientų aptarnavimo padalinyje arba internetinės bankininkystės sistemoje „SB linija“.

Telefonas pasiteirauti 1813 (+370 37 301 337 skambinant iš užsienio).

Šiaulių banko Alytaus klientų aptarnavimo centro vadovė Irena Vanagienė pasveikino akcijos didžiojo prizo laimėtoją Iloną Vaickelionienę iš Druskininkų: