Šiaulių banko klientų aptarnavimo tinkle – iš karto du nauji padaliniai

2008-02-19

Vasario 19-oji - dviejų naujų Šiaulių banko skyrių įkurtuvių diena dviejuose naujuose miestuose. Šiaulių bankas įžengė į Kupiškį ir Rokiškį. Šiais metais per pusantro mėnesio Šiaulių bankas atidarė jau keturis naujus skyrius.

Patys naujausi Kupiškio bei Rokiškio klientų aptarnavimo skyriai aptarnauja ir privačius asmenis, ir juridinius klientus - jiems teikiamos visos banko paslaugos. Banko skyriuose apsilankę klientai gali greitai atlikti jiems svarbias banko operacijas: atsidaryti banko sąskaitą, sumokėti mokesčius, įsigyti kreditinę arba debetinę mokėjimo kortelę, padėti indėlį, gauti kreditą, pasirašyti pensijų kaupimo sutartį ir pan.. Rokiškyje klientus aptarnauja du banko specialistai, Kupiškyje - trys. 

„Dauguma banko paslaugų reikalauja glaudesnio klientų ir banko darbuotojų bendravimo, išsamaus banko siūlomų produktų, paslaugų bei galimybių aptarimo. Mūsų tikslas - atrasti kuo glaudesnį ryšį su klientais, kurtis arčiau jų ir maksimaliai patenkinti jų poreikius“, - sako Šiaulių banko verslo ir mažmeninės bankininkystės tarnybos vadovė Daiva Kiburienė.

Panevėžio apskrityje Šiaulių bankas turi jau keturis savo padalinius. Anksčiau bankas yra įsteigęs savo skyrius pačiame Panevėžyje ir Biržuose. Du pastarieji nauji padaliniai įsikūrė skirtinguose miestuose, bet tose pačiose gatvėse: Rokiškio klientų aptarnavimo skyriaus adresas - Vytauto g. 1, Kupiškio - Vytauto g. 8. Šie vasario mėnesį duris atvėrę padaliniai klientų laukia darbo dienomis nuo 8 val. iki 16 val..