Šiaulių banko klientams – seminarai apie euro įvedimą

2014-08-28

Šiaulių bankas, bendradarbiaudamas su Lietuvos banku, banko klientams visą rugsėjo mėnesį Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje ir Šiauliuose organizuos seminarus apie euro įvedimą Lietuvoje ir praktiškais patarimais pagelbės, kaip tinkamai pasiruošti nacionalinės valiutos pasikeitimui.

Pasiruošimas euro įvedimui ypač daug pastangų pareikalaus iš verslo įmonių. Kokį poveikį turės euro įvedimas ekonomikai ir verslui, koks valstybės institucijų vaidmuo šiame procese, kaip sklandžiai pasitikti naująją valiutą ir užtikrinti efektyvią visų, su euro įvedimu susijusių, procesų eigą, ką turėtų žinoti Šiaulių banko klientai dėl banko darbo, ruošiantis euro įvedimui, kokie būtų svarbiausi aspektai verslo įmonėms, kad valiutos pasikeitimas neapsunkintų darbo nei patiems verslininkams, nei jų klientams – apie tai pasakos Šiaulių banko ir Lietuvos banko atstovai.

Susitikimų metu dalyviai su pranešėjais galės pasikonsultuoti jiems aktualiais klausimais, tad kviečiame verslo atstovus aktyviai registruotis ir dalyvauti! Seminarai nemokami. Seminarai vyks:

Rugsėjo 3 d. Vilniuje –
nuo 10.00 iki 13.00 val. VšĮ Šiaurės miestelio technologijų parke (J. Galvydžio g. 5), išankstinė registracija – vilnius@sb.lt.

Rugsėjo 10 d. Kaune –
nuo 10.00 iki 13.00 val. Kauno Pramonės ir Prekybos rūmuose (K. Donelaičio g. 8), išankstinė registracija – kaunas@sb.lt.

Rugsėjo 17 d. Klaipėdoje –
nuo 10.00 iki 13.00 val. Švyturio arenoje (Dubysos g. 10, Klaipėda), išankstinė registracija – klaipeda@sb.lt.

Spalio 1 d. Šiauliuose –
nuo 10.00 iki 12.30 val. Šiaulių banko salėje (Vilniaus g. 167, Šiauliai), išankstinė registracija – siauliai@sb.lt