Šiaulių banko klientams – daugiau savitarnos galimybių: didinamas pinigus priimančių bankomatų skaičius

2016-07-28

Šiaulių banko klientai gali naudotis dar šešiais grynuosius pinigus priimančiais bankomatais, kurie įrengti atnaujinant bankomatų tinklą didžiuosiuose Lietuvos miestuose.

Š. m. liepą Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje ir Alytuje buvo atnaujinti bankomatai, įrengti judriose ir gyventojų dažnai lankomose vietose – kelių didžiųjų prekybos centrų zonose. Anksčiau šiose vietose veikę šeši pinigus išduodantys bankomatai pakeisti bankomatais, kuriais naudodamiesi privatūs bei verslo klientai gali ir pasiimti grynųjų pinigų, ir jų pasidėti į savo mokėjimo kortelės sąskaitą.

„Turime vieną plačiausių padalinių tinklų Lietuvoje ir nuolat tobuliname klientų aptarnavimą bei paslaugas, atsižvelgdami į sparčiai augantį jų poreikį kuo daugiau operacijų atlikti savarankiškai – tiek internetu, tiek bankomatais. Naujieji bankomatai mūsų klientams suteikia papildomą patogios savitarnos bankomatu galimybę – nevykdami į banką jie gali atlikti reikalingą operaciją, kuri negalima internetu“, – sako Šiaulių banko administracijos vadovo pavaduotoja, Verslo plėtros tarnybos vadovė Daiva Šorienė.

Naudodamiesi naujaisiais pinigus išmokančiais ir priimančiais bankomatais, klientai taip pat gali sužinoti sąskaitos likutį, atsispausdinti kvitą su paskutinėmis penkiomis kortelės operacijomis, pasikeisti kortelės PIN kodą, panaikinti kortelės lusto blokavimą. Be to, pinigų padėjimas į kortelės sąskaitą bankomatu neapmokestinamas, tad ši papildoma naujųjų bankomatų funkcija leidžia klientams sutaupyti.

 Naujuosius pinigus priimančius bankomatus rasite:

Vilnius

PLC „Panorama“

Saltoniškių g. 9

Kaunas

PC „Hyper Maxima“

Savanorių pr. 255

Klaipėda

PC „Big“

Taikos pr. 139 

Šiauliai

PC „Saulės miestas“

Tilžės g. 109

Panevėžys

PC „Maxima XX“

Klaipėdos g. 92

Alytus

PC „Hyper Rimi“

Naujoji g. 7E


Šiuo metu Lietuvoje veikia 12 Šiaulių banko, „Nordea“, „Danske“ ir „Citadele“ bendro tinklo grynuosius pinigus priimančių bankomatų. Visą šių bankomatų sąrašą ir išsamesnę informaciją apie pinigų padėjimą į mokėjimo kortelės sąskaitą naudojantis bankomatais rasite čia.

Kilus klausimų, maloniai kviečiame kreiptis tel. 1813 (skambinant iš užsienio +370 37 301 337).