Šiaulių banko klientams daugiau kaip 1300 papildomų vietų grynųjų pinigų operacijoms atlikti

2012-11-12

Šiaulių banko klientai lėšas išsigryninti ar įnešti pinigus į savo mokėjimo kortelių sąskaitas galės daug lengviau - Šiaulių bankas, bendradarbiaudamas su UAB „Perlo paslaugos“, išplėtė klientų aptarnavimo tinklą iki reikšmingo skaičiaus. Banko klientai, norėdami atlikti minėtas operacijas, šiuo metu jau gali naudotis daugiau kaip 1500 „Perlo“ terminalų, vėliau vietų skaičius dar plėsis. Iki šių metų pabaigos pinigų įnešimo paslauga Šiaulių banko klientams bus teikiama nemokamai visuose „Perlo“ terminaluose. 

„Šiaulių bankas nuolat ieško naudingų sprendimų savo klientams ir gerina banko teikiamų paslaugų prieinamumą. Džiaugiamės galėdami mūsų klientams suteikti naujas galimybes - dar paprasčiau ir patogiau lėšas išsigryninti iš mokėjimo kortelės sąskaitos ar įnešti į ją pinigus ne tik didžiuosiuose Lietuvos miestuose, mažesniuose miesteliuose, bet ir nedidelėse gyvenvietėse, kur nėra Šiaulių banko skyriaus“, - sakė Audrius Žiugžda, Šiaulių banko administracijos vadovas.

„Per pastaruosius metus  sparčiai plėtėme terminalų tinklą ir šiandien visoje Lietuvoje įkurta net 1800 terminalų. Ši bendrovės „Perlo paslaugos“ ir Šiaulių banko partnerystė labiausiai naudinga klientams - finansinės paslaugos tampa tiesiog ranka pasiekiamos“, - teigė Dainius Kalinauskas, UAB „Perlo paslaugos“ direktorius.

Grynųjų pinigų įnešimo ir išgryninimo paslauga „Perlo“ terminaluose gali naudotis visi Šiaulių banko mokėjimo kortelių turėtojai - privatūs ir verslo klientai. Minimali vienos operacijos suma „Perlo“ terminaluose yra 20 litų, maksimali - 2000 litų. Bendra atliktų operacijų suma per parą negali viršyti mokėjimo kortelei nustatyto paros operacijų limito. Už lėšų įgryninimą ir grynųjų pinigų įnešimą į mokėjimo kortelės sąskaitą „Perlo“ terminaluose bankas taikys tipinius įkainius.

Pristatydamas naują paslaugą, savo klientams Šiaulių bankas siūlo ir išskirtinę akciją - iki 2012 m. gruodžio 31 d. grynųjų pinigų įnešimui į kliento sąskaitą „Perlo“ terminaluose mokestis nebus taikomas.

Klientai, norintys įnešti grynuosius pinigus arba išgryninti lėšas per „Perlo“ terminalus, aptarnaujančiam darbuotojui turi pateikti savo galiojančią Šiaulių banko mokėjimo kortelę ir teisingai suvesti kortelės PIN kodą.

Šiaulių banko klientų galimybės pasiimti grynųjų pinigų smarkiai pradėjo plėstis nuo praėjusių metų rudens, Šiaulių bankui prisijungus prie bendro penkių bankų bankomatų tinklo, kurį sudaro 270 bankomatų.

Šiais metais Šiaulių bankas aktyviai plečia savo padalinių tinklą - įkurti trys nauji klientų aptarnavimo skyriai klientų gausiai lankomose vietose Vilniuje, Kaune ir Šiauliuose. Šiaulių bankas ir toliau planuoja optimizuoti klientų aptarnavimo tinklą, atidarydamas naujus skyrius arba seniau įkurtus skyrius perkeldamas į klientams patrauklesnes, labiau lankomas vietas. Šiuo metu 31 Lietuvos mieste veikia 55 Šiaulių banko klientų aptarnavimo skyriai.