Šiaulių banko klientai per „Aukok.lt“ sistemą jau paaukojo pirmuosius tūkstančius litų

2013-12-09

Šiaulių bankui pradėjus bendradarbiauti su aukojimo portalu „Aukok.lt“, pirmaisiais mėnesiais banko klientai internetu per „SB liniją“ įvairiems projektams jau paaukojo keletą tūkstančių litų. 

„Geri vienas kitam, atjaučiantys ir suprantantys artimą turime būti visas 365 dienas per metus. Tačiau taip jau yra, kad lietuviai aktyvesni kilniomis iniciatyvomis būna baigiantis metams, prieš didžiąsias šventes. Tačiau jeigu žmogus kupinas gerų ketinimų, norų ir galimybių padėti – bet koks laikas aukojimui tinkamas, ir tai labai lengvai galima padaryti per Šiaulių banko internetinės bankininkystės sistemą, prisijungus prie portalo „Aukok.lt“, – sako Šiaulių banko Rinkodaros ir komunikacijos departamento direktorė Daiva Grikšienė.

Kaip teigia „Aukok.lt“ komanda, „negali būti per mažos aukos – kiekviena auka labai reikalinga, įgyvendinant socialinius paramos projektus. Net vienas paaukotas litas gali padėti vaikui užaugti, palūžusiam žmogui – atsitiesti, beglobiui gyvūnui – rasti šiltus namus“.

Šiaulių banko klientai paaukoti norimą pinigų sumą pasirinktam projektui gali itin lengvai ir greitai – jei naudojasi internetine bankininkyste, tai užtunka vos 10 sekundžių. Beje, vienu kartu paaukoti galima ir daugiau negu vienam projektui, „SB linijoje“ pasirinkus nuorodą „aukoti keliems projektams“.

Šiaulių banko internetinės bankininkystės sistema naudojasi daugiau kaip 100 tūkstančių klientų. Tad nuoširdžiai tikime, kad didžioji klientų dauguma, apsilankę portale „Aukok.lt“, ras su kuo pasidalinti savo gerumu.