Šiaulių banko klientai padaliniuose aukoja geriems darbams

2017-01-03

Šiaulių banko klientų aptarnavimo padaliniuose įrengtose aukojimo dėžutėse per 2016-uosius klientai paaukojo daugiau kaip 1 600 eurų. Šios lėšos skirtos padėti įgyvendinti VšĮ „Geros valios projektai“ globojamas socialines iniciatyvas.

„Norint paremti tuos, kuriems labiausiai reikia pagalbos, nebūtina skirti daug pinigų ir laiko. Kiekvienas euras ar centas, kurį klientai palieka aukojimo dėžutėse tvarkydami kasdienius finansinius reikalus, padidina bendrą žmonių aukojamą sumą ir tampa dideliu bei labai vertingu bendruomenės indėliu įgyvendinant socialinius projektus“, – sako Daiva Grikšienė, Šiaulių banko Rinkodaros ir komunikacijos departamento direktorė.

Pasak D. Grikšienės, aukojimo dėžutės, įrengtos bendradarbiaujant su „Geros valios projektais“, ne tik skatina paramą grynaisiais pinigais. Užsukusiems į padalinius žmonėms dėžutės primena apie portalo aukok.lt suteikiamą galimybę prisidėti prie gerų darbų – pagal išgales padėti skurstantiems, nelaimės užkluptiems, sergantiems žmonėms, kitoms socialiai pažeidžiamoms gyventojų grupėms, taip pat gyvūnams bei gamtai.

„Esame dėkingi tiek Šiaulių bankui už bendradarbiavimą, tiek visiems geros valios žmonėms, prisidedantiems prie socialinės padėties gerėjimo Lietuvoje. Taip pat džiaugiamės, kad bankas ne pirmi metai suteikia galimybę tai daryti ištisus metus, o ne tik neseniai prabėgusiu šventiniu laikotarpiu“, – sako VšĮ „Geros valios projektai“ steigėja ir direktorė Inga Langaitė.

Šiuo metu per portalą aukok.lt įgyvendinama 50 socialinių projektų, o per visą savo gyvavimo laikotarpį nuo 2009 m. jis padėjo įgyvendinti 240 paramos projektų. Iki 2017 m. pradžios surinkta bemaž 2 mln. eurų geriems darbams.

Šiaulių bankas ir VšĮ „Geros valios projektai“ bendradarbiauja nuo 2013 metų, kai banko klientams buvo suteikta galimybė per internetinės bankininkystės sistemą „SB linija“ greitai ir paprastai skirti norimą pinigų sumą aukok.lt projektams. Tęsiant bendradarbiavimą, 2014 m. Šiaulių banko skyriuose, veikiančiuose visoje Lietuvoje, buvo įrengtos aukojimo dėžutės.