Šiaulių banko Klaipėdos filialas kuriasi naujose patalpose ir klientams dovanoja didesnes indėlių palūkanas

2012-10-24

Šį rudenį Šiaulių banko Klaipėdos filialas gyvena įkurtuvių nuotaikomis - dalis darbuotojų jau persikėlė į naujas filialo patalpas Taikos ir Baltijos prospektų sankirtoje. Smagiomis įkurtuvių nuotaikomis banko skyrius dalinasi ir su savo klientais. Iki lapkričio 30 d. šiame banko skyriuje organizuojama indėlių akcija - visiems naujiems terminuotiesiems indėliams, sudarytiems 6 mėnesiams ir ilgesniam laikotarpiui, taikomos 0,2 proc. didesnės palūkanos.

Naujose patalpose kol kas dirba tik dalis klientų aptarnavimo vadybininkų. Iki šių metų pabaigos planuojama, kad į Taikos prospektą iš S. Nėries gatvės, kur iki šiol buvo įsikūręs Klaipėdos filialas, persikels ir visi kiti padalinio darbuotojai. 

„Mūsų klientų skaičius auga, todėl reikia daugiau erdvės jų aptarnavimui, - sako Gražvydas Šimkus, Šiaulių banko Klaipėdos filialo direktorius. - Patogesnės, erdvesnės patalpos, modernios darbo vietos leis komfortabiliau dirbti, kokybiškiau aptarnauti klientus. Esame įsitikinę, kad klientai įvertins šioje geografiškai patogioje vietoje įsikūrusio filialo patalpų jaukumą ir ilgainiui visus savo finansinius reikalus tvarkysis čia pas mus“.

Atvykę į „Lietuvos draudimo“ pastate, adresu Taikos pr. 66, darbą pradėjusį Klaipėdos filialą, klientai darbo dienomis nuo 9 val. iki 18 val. (penktadieniais iki 17 val.) gali susitvarkyti visus finansinius reikalus - atsidaryti banko sąskaitą, sumokėti mokesčius, įsigyti mokėjimo kortelę, pasidėti indėlius, pasikeisti valiutą ir t.t. Į šias patalpas nuo spalio mėnesio taip pat persikėlė ir banko dukterinės įmonės UAB „Šiaulių banko lizingas“ Klaipėdos atstovybė. 

2012 m. Šiaulių bankas atidarė du naujus padalinius - birželį duris atvėrė banko skyrius Kauno senamiestyje, Rotušės aikštėje, o liepos mėnesį darbą pradėjo Saulės klientų aptarnavimo skyrius, įsikūręs Šiaulių miesto prekybos ir pramogų centre „Saulės miestas“. Šiuo metu Šiaulių bankas turi 54 skyrius, veikiančius visoje Lietuvoje.