Šiaulių banko kalėdinės akcijos metu kreditinėms mokėjimo kortelėms bus taikomi mažesni mokesčiai

2012-11-26

Šiaulių bankas, praėjusią savaitę paskelbęs kalėdinės indėlių akcijos pradžią,  nuo š. m. lapkričio 26 d. kviečia pasinaudoti ir patraukliomis kalėdinės kreditinių mokėjimo kortelių akcijos sąlygomis - jos metu prasitęsusiems ar įsigijusiems korteles Visa Classic, MasterCard Standard, Visa Gold, MasterCard Gold, bus taikomi itin palankūs išdavimo bei aptarnavimo įkainiai.

Iki 2013 m. sausio 31 d. Šiaulių banke vykstančios akcijos metu kreditines mokėjimo korteles įsigyti galima už perpus mažesnius mokesčius,  kadangi bankas taikys 50 proc. nuolaidą kortelės išdavimo mokesčiui  - MasterCard Standard ir Visa Classic kainuos 20 litų, o už prestižines MasterCard Gold ir Visa Gold korteles vietoje šimto litų klientai  mokės  tik penkiasdešimt.

Metiniam mokėjimo kortelės aptarnavimo mokesčiui bankas taip pat taikys nuolaidas, kurios priklausys nuo per vienerius metus atliktų atsiskaitymų sumos.  Kuo daugiau ir dažniau mokėjimo kortele klientai atsiskaitys už prekes ir paslaugas, tuo didesnė nuolaida jiems bus pritaikyta, pvz., įsigijusiems Visa Classic ar MasterCard Standard ir per vienerių metų laikotarpį už prekes ir paslaugas atsiskaičiusiems už sumą nuo trijų iki penkių tūkstančių litų, metinis aptarnavimo mokestis bus perpus pigesnis, jei daugiau kaip už penkis tūkstančių litų - aptarnavimo mokesčiui bankas pritaikys 100 proc. nuolaidą, tad ši paslauga klientui nieko nekainuos. Įsigijusiems Visa Gold ar MasterCard Gold kreditines mokėjimo korteles už per metus atliktus atsiskaitymus už prekes ir paslaugas nuo 5 tūkstančių iki 10 tūkstančių litų  bankas pritaikys 50 proc. nuolaidą,  o už daugiau kaip  10 tūkstančių  litų - 100 proc. nuolaida metiniam aptarnavimo mokesčiui.

Metinis atsiskaitymo laikotarpisskaičiuojamas kasmet nuo kortelės išdavimo dienos, o bendra kreditinės mokėjimo kortelės apyvarta sumuosis tik nuo tų operacijų, kurios atliekamos parduotuvėse ar paslaugų teikėjų įmonėse, atsiskaitant už prekes ir paslaugas, taip pat perkant prekes, paslaugas internetu, pvz., lėktuvo bilietus, kai apmokėjimui įvykdyti reikia pateikti mokėjimo kortelės numerį. Į atsiskaitymų sumą neįskaičiuojamos išgryninimo operacijos, komunaliniai mokesčiai, bankiniai pavedimai, per banko paslaugų internetu sistemą „SB liniją“ atliktos operacijos.

Pageidaujantys akcijos sąlygomis įsigyti ar prasitęsti kreditines mokėjimo korteles, kviečiami atvykti į artimiausią Šiaulių banko skyrių arba užpildyti paraišką banko internetinės bankininkystės sistemoje „SB linija“.