Šiaulių banko indėlių palūkanų kreivė toliau kyla aukštyn

2007-07-30

Šiaulių bankas, smulkiojo ir vidutinio verslo partneris, savo klientams siūlo dar patrauklesnes taupymo sąlygas - nuo šios savaitės bankas didina palūkanas už visus indėlius.

Dabar klientų sąskaitos už banke laikomus terminuotuosius ir kaupiamuosius indėlius bei terminuotuosius indėlius su kintama palūkanų norma dar intensyviau pilnės - priklausomai nuo termino ir valiutos, kuria padedamas indėlis, nuo šios dienos mokamos iki 0,3 procentinio punkto didesnės palūkanos nei buvo anksčiau.

Maksimali metinė palūkanų norma už terminuotuosius indėlius litais siekia 4,8 proc., JAV doleriais - 5,3 proc.. Už penkerių metų terminuotąjį indėlį su kintama palūkanų norma nuo šiol klientai gali gauti 5,1 proc. dydžio palūkanos. Kaupiamųjų indėlių palūkanos išaugo iki 0,2 procentinio punkto nei buvo iki šiol ir dabar už metų trukmės indėlį jos siekia 4,5 proc..

Indėlininkams, padėjusiems terminuotuosius indėlius internetu, naudojantis Šiaulių banko elektroninės bankininkystės sistema „SB linija“, mokamos 0,1 proc. didesnės metinės palūkanos nei skelbiama banko palūkanų lentelėje. Jeigu, padėdami terminuotuosius indėlius, klientai įsigyja „Visa Electron“ arba „Maestro“ mokėjimo kortelę, tuomet už juos mokamos 0,2 proc. didesnės palūkanos.

Atsižvelgdamas į padėtį besikeičiančioje rinkoje, šiais metais Šiaulių bankas indėlių palūkanas didina jau ketvirtą kartą, liepos mėn. - antrą kartą. Šiaulių banke laikomi indėliai apdrausti valstybinėje įmonėje „Indėlių ir investicijų draudimas“.