Šiaulių banko darbuotojus vienijo septintoji kraujo donorystės akcija

2010-09-15

Šiaulių banko darbuotojai nebe pirmą kartą dalyvavo geranoriškumo akcijoje - neatlygintinai davė kraujo. Banke tai jau septintoji per penkerius metus vykstanti akcija.

Nuo pat ryto Šiauliuose prasidėjusi kraujo akcija subūrė ne tik nuolatinius akcijos dalyvius, bet pritraukė ir naujų geranoriškai nusiteikusių darbuotojų. „Šiaulių banko darbuotojų susidomėjimas neatlygintina donoryste per penkerius metus tikrai nesumažėjo, jis greičiau išliko stabilus ir subūrė ištikimų neatlygintinos kraujo donorystės idėjos šalininkų ratą. Kraujo norinčiųjų duoti skaičius dažniausiai priklauso nuo metų sezono, siautėjančių sezoninių ligų, žmonių bendros savijautos ir, žinoma, nuo kitų rodomo pavyzdžio - gerumo. Juk gerumas užkrečiamas“, - sakė Marketingo ir ryšių su visuomene departamento direktorė Daiva Grikšienė.

Neatlygintinos donorystės idėja yra labai svarbi, todėl banke kraujo aukojimo akcija yra tapusi tęstine akcija, kuria kas kartą kviečiama prie jos prisijungti kuo daugiau darbuotojų. „Akcijos ir renginiai, susiję su žmonių sveikata, yra labai reikalingi ir svarbūs. Smagu, kad rūpinamės vieni kitais ir suprantame, jog liga gali užklupti bet kurį ir bet kada“, - sakė Šiaulių banko darbuotoja Živilė Jakubauskaitė, kraujo duodanti jau nebe pirmą kartą.

 

 

„Kraujo donorystės centro“ medikai sakė, kad šįkart „dosnesni“ buvo jau nebe pirmą kartą kraujo aukojantys ir jaunesnio amžiaus žmonės.

Donorystės akcijoje mielai dalyvavo ir AB Šiaulių banko dukterinių įmonių „Šiaulių banko lizingo“ ir „Šiaulių banko turto fondo“ darbuotojai.

 

Kraujo paaukoję Šiaulių banko darbuotojai po procedūros jautėsi puikiai ir spinduliavo gera nuotaika