Šiaulių banko akcija „Puiki vieta įsigyti kredito kortelę“

2015-12-01

Šiaulių bankas iki 2016 m. kovo 31 d. privatiems klientams organizuoja akciją „Puiki vieta įsigyti kredito kortelę“, kurios metu klientams siūlomos išskirtinės „MasterCard“ kredito kortelių išdavimo ir naudojimo sąlygos.

„Dauguma žmonių jau neįsivaizduoja gyvenimo be mokėjimo kortelės. Tai suprantama, nes kortelėmis patogu ir saugu atsiskaityti tiek įprastose prekybos vietose, tiek elektroninėje erdvėje. Ši banko organizuojama akcija – gera proga palankiomis sąlygomis įsigijus kredito kortelę, išmėginti jos privalumus“, – sako Šiaulių banko administracijos vadovo pavaduotoja, Verslo plėtros tarnybos vadovė Daiva Kiburienė.

Akcijos laikotarpiu Šiaulių banke „MasterCard Standard“ ir „MasterCard Gold“ kredito kortelės išduodamos nemokamai, pusę metų netaikomas kortelės sąskaitos tvarkymo mokestis, taip pat nemokamai suteikiamas kredito limitas ir taikomos mažesnės už įprastas kredito limito palūkanos. Šiomis sąlygomis privatūs klientai gali gauti naują arba pratęsti turimą „MasterCard Standard“ ar „MasterCard Gold“ kredito kortelę.

Vienas iš papildomų Šiaulių banko išduodamų „MasterCard“ kredito kortelių privalumų yra kortelių turėtojams naudingos draudimo sąlygos. „MasterCard Standard“ kredito kortelės turėtojai apdraudžiami nelaimingų atsitikimų draudimu, kuris galioja 24 valandas per parą ir Lietuvoje, ir visame pasaulyje.

Prestižinių „MasterCard Gold“ kortelių turėtojams siūlomas kelionių draudimas. Juo apdraudžiamas ne tik kortelės turėtojas, bet ir kartu keliaujantys šeimos nariai, t. y. sutuoktinis ar partneris, vaikai, įvaikiai, globotiniai iki 19 metų arba iki 24 metų, jei jie yra dieninių studijų studentai. Be to, šis kelionių draudimas galioja ir laisvalaikiu slidinėjant ar nardant (iki 30 metrų gylio). „MasterCard Gold“ kortelės turėtojai taip pat apdraudžiami nelaimingų atsitikimų draudimu, galiojančiu visame pasaulyje, įskaitant Lietuvą (išskyrus traumų atvejus), ir iš bankomato pasiimtų pinigų draudimu.

Primename, kad šių metų pradžioje Šiaulių bankas pasirinko bendrovę „MasterCard“ strateginiu partneriu, išduodant mokėjimo korteles ir teikiant su jomis susijusias paslaugas. Šiuo metu nebeplatinamos „Visa“ grupės mokėjimo kortelės – vietoje jų išduodamos „MasterCard“. Maloniai  kviečiame klientus turimas Šiaulių banko „Visa“ korteles nemokamai pasikeisti į „MasterCard“. 

Išsamiau apie šią akciją