Šiaulių banke velykinės dovanos

2009-04-06

Artėjant pavasario šventei - šv. Velykoms, kaip ir kasmet, Šiaulių bankas organizuoja Velykinę akciją. Akcijos metu, nuo š. m. balandžio 6 d. iki š. m. balandžio 30 d., bankas siūlo išskirtines sąlygas visiems, įsigijusiems mokėjimo kortelę „Visa Electron“ su draudimu.

Bendra Šiaulių banko ir „Lietuvos draudimo“ mokėjimo kortelė „Visa Electron“ su draudimu klientui suteikia ypatingų privalumų. Kiekvienas šios mokėjimo kortelės turėtojas automatiškai apdraudžiamas nuo nelaimingų atsitikimų iki 10 000 litų sumos. Draudimas galioja ir Lietuvoje, ir užsienyje, o tai ypač aktualu, artėjant kelionių, pramogų bei aktyvios veiklos sezonui. Kortelės turėtojas  turi galimybę gauti kredito limitą kortelėje  palankiomis sąlygomis arba taupyti. Už sukauptas lėšas mokėjimo kortelės sąskaitoje  mokamos 6 proc. metinės palūkanos.  

Šv. Velykų proga visos šios išskirtinės sąlygos klientui kainuos tik 4 litus per mėnesį. Šis  kortelės administravimo  mokestis kortelių su draudimu turėtojams bus taikomas iki š. m. gruodžio 31 d.. Mokėjimo kortelės išdavimas ir draudimas klientams papildomai nieko nekainuoja.

Akcijos metu bankas siūlo ne tik geras mokėjimo kortelės sąlygas, bet ir velykinių dovanų. Pasibaigus akcijai, iš visų jos dalyvių atsitiktinės atrankos būdu bus išrinktas laimėtojas, kuriam Šiaulių banko partneris - „Eglės“ sanatorija - padovanos nuostabų savaitgalį dviems. Taip pat kiekvienas „Visa Electron“ su draudimu kortelės savininkas, net ir anksčiau ją įsigijęs, iki 2009 m. gruodžio 31 d. atvykęs ilsėtis į „Eglės“ sanatoriją ir pateikęs šią mokėjimo kortelę, galės nemokamai naudotis baseinu ir pirčių kompleksu. Ir dar. Kiekvieno tūkstantojo kliento, įsigijusio mokėjimo kortelę su draudimu laukia ypatinga staigmena - jam Šiaulių bankas dovanos skrydį oro balionu.

Užsisakyti mokėjimo kortelę „Visa Electron“ su draudimu galima visuose Šiaulių banko ir „Lietuvos draudimo“ padaliniuose. Paraišką mokėjimo kortelei gauti galima užpildyti ir naudojantis banko paslaugų internetu sistema „SB linija“.