Šiaulių banke – vartojimo kredito eurais akcija

2014-05-06

Šiaulių bankas iki š.m. rugpjūčio 31 d. privatiems klientams organizuoja vartojimo kredito eurais akciją, kurios metu visiems klientams taikomas perpus mažesnis sutarties sudarymo mokestis, o lojaliems klientams – dar ir patrauklesnės vartojimo kredito palūkanos.

„Gyvenime nuolat prireikia papildomų lėšų reikalingiems, tačiau galbūt iš anksto nesuplanuotiems pirkiniams įsigyti, skubiems darbams atlikti, pavyzdžiui, būsto ar automobilio remontui, gydymo paslaugoms apmokėti ar tiesiog savo idėjoms įgyvendinti. Šiaulių banke klientai pasiskolinti gali paprastai, greitai ir šiuo metu ypač palankiai, nes kuo daugiau banko paslaugų klientas naudosis, tuo geresnes palūkanas jis galės gauti“, – sako Daiva Kiburienė, Šiaulių banko administracijos vadovo pavaduotoja, Verslo plėtros tarnybos vadovė.

Privatūs klientai vartojimo kredito eurais terminą Šiaulių banke gali pasirinkti nuo 3 mėn. iki 5 metų, o pasiskolinti iki 17 300 eurų (60 000 litų). Metinė vartojimo kredito eurais palūkanų norma – 10,5 proc., tačiau ji gali sumažėti net iki 8,4 proc., jeigu klientas turi Šiaulių banko mokėjimo kortelę, naudojasi tiesioginio debeto ar periodinio mokėjimo paslauga, „SB linija“ ar „SMS banku“, į savo sąskaitą banke gauna pastovias įplaukas, kurių suma 500 litų ir daugiau per mėnesį – tai gali būti darbo užmokestis, pašalpa, pensija ir pan. Taip pat kredito palūkanos gali mažėti ir tais atvejais, kai klientas anksčiau Šiaulių banke turėjo kreditą ir grąžino jį laiku.

Šiaulių banko organizuojama vartojimo kredito eurais akcija vyksta nuo 2014 m. gegužės 5 d. iki rugpjūčio 31 d.

Išsamiai su akcijos sąlygomis kviečiame susipažinti čia.