Šiaulių banke sutaupysite, net mokėdami už komunalinius mokesčius

2013-01-02

Nuo pat metų pradžios iki 2013 m. birželio 30 d. Šiaulių bankas privatiems bei verslo klientams organizuoja įmokų už komunalinius mokesčius bei už kitas įmokas akciją.

„Pernai, vos tik pradėję įmokų už komunalinius mokesčius akciją, nuo pat pradžių stebėjome nuolatinį klientų skaičiaus augimą. Mūsų klientai aktyviai naudojasi banko siūlomomis paslaugomis, kurių galimybes nuolat tobuliname, plečiame. Šiais metais pratęsdami komunalinių mokesčių akciją bei kviesdami, atsiskaitant ir už kitas paslaugas, taip pat mokėti mažiau, sudarome palankias galimybes klientams taupyti ir efektyviau planuoti savo biudžetus “, - sako Šiaulių banko administracijos vadovas Audrius Žiugžda.

Kaip ir iki šiol klientai už komunalinius mokesčius sumokėti per SB liniją gali nemokamai, o jiems internetu atsiskaitant už kitas paslaugas, įmokos mokestis tėra 0,70 Lt.

Jeigu klientams už komunalinius mokesčius patogiau susimokėti banko skyriuose, jiems ši banko paslauga akcijos metu taip pat kainuoja pigiau, t.y. tik 0,70 Lt - nesvarbu, ar mokama grynaisiais pinigais, ar atsiskaitoma banko kortele, ar lėšos pervedamos iš banko sąskaitos. Atvykus į banko skyrius sumokėti už kitas paslaugas, įmokos taip pat kainuoja  tik 0,70 Lt, tačiau šiuo atveju mokėjimas turi būti atliekamas su Šiaulių banko mokėjimo kortele arba  iš banko sąskaitos.

Klientai, siekiantys dar didesnio patogumo, gali nuolatines sąskaitas už komunalinius mokesčius ir kitas įmokas apmokėti tiesioginiu debetu - paslaugų teikėjo nurodytą pinigų sumą Šiaulių bankas kiekvieną mėnesį iš kliento sąskaitos automatiškai perves į paslaugos teikėjo sąskaitą. Tiesioginio debeto paslaugą privatiems klientams Šiaulių bankas teikia nemokamai.

Visi, pageidaujantys sudaryti SB linijos paslaugos teikimo sutartį bei naudotis visomis Šiaulių banko internetu teikiamomis paslaugomis, tai gali padaryti atvykę į bet kurį iš 56 banko skyrių.

Visa informacija, kokiems paslaugų teikėjams galima sumokėti įmokas už komunalinius mokesčius ir už kitas paslaugas, pateikiama, prisijungus prie SB linijos. Taip pat šią informaciją banko darbuotojai suteiks ir visuose Šiaulių banko skyriuose.