Šiaulių banke Studijų kreditą imi – iPad laimėti gali

2011-07-25
Šiaulių bankas, laimėjęs LR Finansų ministerijos skelbtą atranką, rudenį jau trečią kartą studentams pradės teikti valstybės remiamus kreditus studijų kainai, gyvenimo išlaidoms arba dalinėms studijoms užsienyje apmokėti.

Šiemet pirmąkart studentams, gavusiems valstybės remiamus studijų kreditus studijų kainai ir dalinėms studijoms užsienyje apmokėti, palūkanų mokėti nereikės - jas sumokės Valstybinis studijų fondas. Gavę kreditą, studentai jį turės pradėti grąžinti ne vėliau kaip praėjus vieneriems metams po studijų baigimo arba jų nutraukimo. 

„Siekiame, kad kuo daugiau jaunų žmonių įgytų jiems reikalingų žinių ir atskleistų savo neribotas galimybes, todėl kreditus studijomis teikiame palankiomis sąlygomis - Šiaulių bankas šiems kreditams netaiko kredito administravimo, dokumentų analizės, įsipareigojimo mokesčių. Jeigu studentas pageidauja, kreditą gali grąžinti anksčiau laiko - už tai papildomo mokesčio taip pat nėra. Be to, studentai, šį rudenį Šiaulių banke pasirašę studijų kredito su valstybės garantija sutartis, turi galimybę laimėti jaunimo pamėgtus planšetinius kompiuterius iPad“, - sako Šiaulių banko mažmeninės bankininkystės tarnybos vadovas Arūnas Užupis. 

Studentai, gavę teigiamą atsakymą iš Valstybinio studijų fondo dėl kredito su valstybės parama suteikimo, kviečiami kreiptis į Šiaulių banką. Lengvatiniai, su mažesnėmis nei rinkos kaina palūkanomis kreditai, teikiami ir valstybinių, ir nevalstybinių aukštųjų mokyklų studentams, kurie nepateko į valstybės finansuojamas vietas.

Studentiškos sąlygos studentams galioja ir pasirinkus kitas Šiaulių banko paslaugas. Nemokamai išduodamoms Visa Electron arba Maestro mokėjimo kortelėms bankas netaiko metinio aptarnavimo mokesčio, o ir pinigų išgryninimas studentams nieko nekainuoja - Šiaulių banko bankomatuose grynuosius pinigus jie galima išsiimti nemokamai. Specialius pasiūlymus studentams bankas turi paruošęs ir dėl elektroninės bankininkystės bei mobiliosios bankininkystės paslaugų.

Daugiau informacijos apie valstybės remiamus kreditus studijoms ir kitas banko paslaugas studentams teiraukitės visuose Šiaulių banko skyriuose.