Šiaulių banke prasideda dvi indėlių akcijos

2012-11-19

Šiaulių bankas, įpusėjus lapkričiui, pradeda dvi indėlių akcijas - nuo š. m. lapkričio 19 d. iki 2013 m. sausio 6 d. organizuojama kalėdinė indėlių akcija „Palūkanos iš karto“, tuo pačiu metu startuoja ir indėlių akcija „Laimėkite Auksinių skrynią“, kuri tęsis iki pat Velykų.

Kalėdinėje terminuotųjų indėlių akcijoje „Palūkanos iš karto“ dalyvauja visi privatūs asmenys, akcijos laikotarpiu atvykę į Šiaulių banko skyrius ir pasidėję arba naujai pratęsę terminuotųjų indėlių litais, eurais ar JAV doleriais sutartis 12 mėnesių arba ilgesniam terminui. Ši akcija - tai savotiška dovana banko indėlininkams, kurie dabar gali ramiai ruoštis ir laukti prasmingos šv. Kalėdų šventės, nes palūkanų laukti nebereikia - jos už terminuotuosius indėlius išmokamos termino pradžioje, t. y. iš karto. Ir tai dar ne visos dovanos - visiems akcijos dalyviams, kurių padėti terminuotieji indėliai yra lygūs ar didesni negu dešimt tūkstančių litų (arba ekvivalentu eurais, JAV doleriais), Šiaulių banko darbuotojai įteiks specialų akcijos prizą - spalvingą sieninį kalendorių.

Akcijos „Palūkanos iš karto“ indėliai, padėti litais ir eurais, taip pat dalyvauja ir kitoje ilgiau truksiančioje Šiaulių banko akcijoje „Laimėkite Auksinių skrynią“. Šios jau tradicine tapusios „Auksinių skrynios“ akcijos metu bankas visą akcijos galiojimo laikotarpį iš savo lėšų kaups prizinį fondą ir vėliau jį išdalins laimingiesiems akcijos dalyviams, kurie galės laimėti didįjį prizą - „Auksinių skrynią“ ir papildomus prizus - „Auksinių maišelius“. Prognozuojama, kad jau trečią kartą organizuojamos „Laimėkite Auksinių skrynią“ akcijos fondas gali siekti net 50 tūkstančių litų.

Akcijoje „Laimėkite Auksinių skrynią“ dalyvauja visi privatūs asmenys, banko skyriuose ir per banko paslaugų internetu sistemą „SB linija“ padėję ar pratęsę terminuotuosius indėlius litais ar eurais 6 mėnesiams ar ilgesniam terminui. Akcija vyksta nuo š. m. lapkričio 19 d. iki 2013 m. kovo 28 d.

Informacija apie didėjantį prizinį fondą visą akcijos laikotarpį bus skelbiama specialiuose „Auksinių skrynios“ stenduose visuose Šiaulių banko skyriuose, taip pat banko tinklalapyje. Didžiojo akcijos prizo ir papildomų prizų laimėtojai bus išaiškinti atsitiktinės kompiuterinės atrankos būdu ir paskelbti banko tinklalapyje ateinančių metų kovo 29 d.

Per pastaruosius metus Šiaulių bankas išdalino jau dvi „Auksinių skrynias“. 2011 m. prieš šv. Kalėdas, Šiaulių bankas didįjį akcijos prizą įteikė Šiaulių rajono gyventojai. Prieš keletą mėnesių, po Joninių, antrosios akcijos „Laimėkite Auksinių skrynią“ pagrindinis prizas iškeliavo į Rokiškio rajoną - jį laimėjo sutuoktinių pora.  

Daugiau apie kalėdinę terminuotųjų indėlių akciją „Palūkanos iš karto“

Daugiau apie terminuotųjų indėlių akciją „Laimėkite Auksinių skrynią“