Šiaulių banke kyla indėlių litais ir eurais palūkanos

2007-12-10

Nuo šiandien Šiaulių bankas didina terminuotųjų indėlių, terminuotųjų indėlių su kintama palūkanų norma ir kaupiamųjų indėlių litais bei eurais palūkanas.

Už metų trukmės terminuotuosius indėlius litais indėlininkai nuo šiol gaus 6 proc., už indėlius eurais - 5,5 proc. palūkanų. Už indėlius, padėtus JAV doleriais, palūkanos išlieka tos pačios - 5,3 proc. už 12 mėn. trukmės terminuotąjį indėlį.

Beveik visų terminuotųjų indėlių litais palūkanos didėja 0,3 procentinio punkto, o už indėlius eurais palūkanos išaugo net iki 0,5 procentinio punkto. Bankas dirba lanksčiai, atsižvelgia į indėlininkų poreikius, todėl lojaliems klientams gali pasiūlyti ir dar patrauklesnes palūkanas.

„Šiaulių bankas visada siūlo vienas didžiausių palūkanų už indėlius rinkoje, klientams garantuodamas patrauklias ir stabilias pajamas. Siekdamas sudaryti palankias sąlygas gyventojų santaupoms didėti, panašios indėlių politikos bankas laikysis ir toliau“, - sakė Šiaulių banko valdybos pirmininkas Algirdas Butkus.

Terminuotieji indėliai su kintama palūkanų norma Šiaulių banke taip pat auga. Bankas padidino šių indėlių, priklausomai nuo termino, fiksuotų priedų dydžius. Be to, kasmet terminuotiesiems indėliams su kintama palūkanų norma nustatoma nauja palūkanų norma, kuri yra palankesnė už tuo metu rinkoje vyraujančią. Šiuo metu už tokį indėlį penkerių metų laikotarpiui pirmaisiais indėlio laikymo banke metais palūkanos siekia net 6,5 proc..

Visų terminuotųjų indėlių palūkanas galima pasiimti kas mėnesį - jos pervedamos į mokėjimo kortelės arba banko sąskaitą.

Didesnės palūkanos banke taikomos ir tiems, kurie terminuotuosius indėlius pasideda internetu, naudodamiesi banko paslaugų internetu sistema „SB linija“. Kalėdinės indėlių akcijos metu (iki 2008 m. sausio 31 d.) už internetu padėtus indėlius galima gauti  0,2 proc. didesnes metines palūkanas nei tuo metu skelbiama banko palūkanų lentelėje. Tokiu atveju indėlininkams už metų trukmės terminuotąjį indėlį skaičiuojamos 6,2 proc. palūkanos.

Didesnes terminuotojo indėlio palūkanas galima gauti ir įsigijus „Visa Electron“ arba „Maestro“ mokėjimo kortelę. Šiuo atveju taip pat mokamos 0,2 proc. aukštesnės palūkanos už tuo metu galiojančias banke. Terminuotųjų indėlių su mokėjimo kortele palūkanas taip pat galima gauti kas mėnesį - jos pervedamos į mokėjimo kortelės sąskaitą.

Šiaulių bankas nuo šios savaitės keičia ne tik palūkanų normą, bet ir trumpiausią terminuotojo indėlio terminą. Ilgą laiką buvusį trumpiausią dešimties dienų terminą bankas dar labiau sutrumpino - iki 7 dienų. Todėl dabar klientai, turintys „laisvų“ pinigų, indėlį gali pasidėti tik savaitei ir palūkanas gauti labai greitai. Už savaitės indėlį litais bankas moka 4 proc. metinių palūkanų.