Šiaulių banke – kreditai ir lizingas su portfeline „Invegos“ garantija

2017-06-21

                                                                                       

Šiaulių bankui ir UAB „Investicijų ir verslo garantijos“ („Invega“) pasirašius dvi naujas sutartis dėl portfelinių garantijų, finansuojamų iš Europos regioninės plėtros fondo, Šiaulių bankas kviečia smulkiojo ir vidutinio verslo įmones kreiptis dėl kreditų ir lizingo su portfeline „Invegos“ garantija.

„Pastebime, kad vis daugiau Lietuvos įmonių planuoja plėsti verslą, į jį investuoti bei modernizuoti ir tuo tikslu aktyviai domisi finansavimo galimybėmis banke. Smulkioms ir vidutinėms įmonėms dažnai kyla klausimų dėl nepakankamo užstato ar kitų kredito grąžinimą užtikrinančių priemonių. Tokiais atvejais portfelinės garantijos gali palengvinti galimybę gauti finansavimą“, - sako Šiaulių banko administracijos vadovo pavaduotoja, Verslo plėtros tarnybos vadovė Daiva Šorienė.

Pasak D. Šorienės, finansavimas su portfelinėmis garantijomis šalies smulkiosioms ir vidutinėms įmonėms (SVV) ne tik suteikia daugiau finansavimo galimybių. Ši priemonė leidžia bankui pasiūlyti verslui palankesnes finansavimo sąlygas, tokias kaip mažesnės palūkanos, lizingo atveju – galimybę įsigyti reikiamą turtą lizingu be pradinės įmokos.

Be to, Šiaulių bankui yra suteikiama portfelinė garantija, todėl įmonėms nereikės laukti papildomo „Invegos“ sprendimo, kaip individualios garantijos atveju.

Kreditai, kredito linijos ir lizingas su „Invegos“ portfeline garantija teikiami finansuoti veikloms, susijusioms su SVV steigimu, plėtra ar stiprinimu, naujiems projektams įgyvendinti, patekti į naujas rinkas arba jau įsteigtų įmonių naujai veiklai vykdyti. Lizingu su „Invegos“ garantija SVV gali įsigyti naujos gamybinės įrangos ar įrenginių.

Visais šiais finansavimo su portfeline garantija atvejais SVV garantuojama 80 proc. kredito sumos. Didžiausia kredito suma – 1 875 000 Eur, o kelių transporto sektoriuje veikiančioms įmonėms -  937 500 Eur. Finansuojama iki 120 mėnesių laikotarpiui, o kredito linijos forma  – 36 mėnesiams.

Šiaulių bankas kviečia verslo įmonių vadovus dėl finansavimo su portfelinėmis garantijomis galimybių  kreiptis į Šiaulių banko padalinius, ir kreditavimo specialistai suteiks detalią informaciją bei reikiamą pagalbą. Telefonas pasiteirauti 1813 (skambinant iš užsienio +370 37 301 337).