Šiaulių banke keičiami tipiniai kai kurių paslaugų įkainiai

2013-11-05

Šiaulių bankas, atsižvelgdamas į Lietuvos banko rekomendacijas, keičia dalies operacijų grynaisiais pinigais tipinius įkainius. Nuo š. m. lapkričio 6 d. Šiaulių bankas klientams nebetaikys grynųjų pinigų perskaičiavimo ir įnešimo mokesčio, jeigu klientas grynuosius pinigus pateiks banko skyriuje ir atliks mokėjimo nurodymą (perves įneštą sumą) į sąskaitą Šiaulių banke ar kitame banke.

Nuo 2014 m. sausio 5 d. įsigalios naujas tipinis įkainis už susidėvėjusių eurų bei JAV dolerių banknotų supirkimą – mokestis sieks 6 proc. nuo bendros sumos.

Populiarėjant įvairioms ryšio priemonėms, klientai, norėdami sutaupyti savo brangaus laiko ir pinigų, kasdienius finansinius reikalus gali greitai ir lengvai tvarkyti naudodamiesi elektroninių priemonių privalumas, būdami bet kuriame pasaulio krašte, jei tik turi prieigą prie interneto. Naudojantis internetinės bankininkystės sistema „SB linija“, susimokėti už komunalines paslaugas (dujas, vandenį, elektrą, šildymą, šiukšlių išvežimą ir kt. komunalines paslaugas) galima be jokio mokesčio, o atsiskaitant už kitas paslaugas taikomas tik 0,70 Lt mokestis.

Pageidaujantys sumokėti už komunalines, telekomunikacijų, draudimo, finansines ir kitas paslaugas, Šiaulių banke gali tai padaryti nemokamai, atsiskaitydami tiesioginiu debetu, kai mokėtina suma automatiškai nurašoma nuo kliento sąskaitos. Tokią paslaugą Šiaulių bankas siūlo, jeigu paslaugų teikėjas yra sudaręs su banku tiesioginio debeto paslaugų teikimo sutartį.