Šiaulių banke jau galima pasirašyti ir elektroniniu parašu

2014-03-31

Gerbiamieji klientai,

Jūsų patogumui diegiame inovatyvius sprendimus ir informuojame Jus, kad nuo šiol prie „SB linijos“ prisijungti galite naudodamiesi saugiu ir patogiu mobiliuoju elektroniniu parašu.

Mobilusis elektroninis parašas – tai viena saugiausių šiandien egzistuojančių elektroninių asmens identifikavimo priemonių, apsaugota sPIN kodu, kurį žino tik pats vartotojas.

Vartotojui, norinčiam naudotis mobiliuoju elektroniniu parašu, tereikia savo turimą SIM kortelę pasikeisti naująja kortele, turinčia mobiliojo parašo funkciją, kurią galima įsigyti nuvykus į artimiausią savo mobiliojo ryšio operatoriaus („Omnitel“, „Tele 2“) atstovybę. Primename, kad su savimi reikia turėti pasą arba asmens tapatybės kortelę. „Omnitel“ ryšio operatoriaus klientams būtina su savimi turėti ir lustinę banko mokėjimo kortelę. Kitų ryšio operatorių klientai, jeigu SIM kortelė priklauso įmonei, atvykę turės pateikti įgaliojimą.

Prisijungti prie „SB linijos“ mobiliuoju parašu galėsite pasirinkę prisijungimo saugumo priemonę „Mobilusis parašas“, tačiau operacijų pasirašymas bus galimas tik tokiu būdu, kokiu naudojotės iki šiol.

Jei Jūs pageidausite ne tik prisijunti, naudodamiesi mobiliuoju parašu, bet ir operacijas pasirašyti mobiliuoju parašu, tuomet pirmiausiai reikės pasikeisti operacijų pasirašymo tipą iš dabar Jūsų naudojamo į tipą „elektroninis parašas“. Tai galite padaryti „SB linijos“ meniu punkte „Paraiškos ir prašymai“ pasirinkę ir užpildę „Paraišką pasirašymo priemonės keitimui“ arba atvykę į artimiausią Šiaulių banko skyrių.

Iškilus klausimams, maloniai kviečiame kreiptis į Šiaulių banką telefonu 1813 arba el. paštu sblinija@sb.lt